Леене на куршум ?

  • 159 988
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 293
Не знам дали има такава тема но аз не успях да открия.След много мислене върху състоянието ми психическо и физическо реших,че искам да отида да ми леят куршум.Не съм ходила да не кажа никога но веднъж на 3 годинки и не помня много.Моля всички момичета,които са от Варна да ми препоръчат къде бих могла да отида,колко струва,някакви телефони и как става изобщо ( със записване ?) .А останалите момичета моля просто да споделят дали има полза от леенето на куршум и как се чувстваш след това?   Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 2 388
Преди седмица моя приятелка си ля куршум. Видяло се от какво е. Тя казва, че се чувства по-добре.
На мен са ми ляли веднъж, но бях много малка. Нямам много спомени по въпроса, освен, че наистина "видях" себе си, наведена над удавник. Може и да ми е било внушено де.

Не съм от Варна.

# 2
Преди 16 години - в 10ти клас нашите ме заведоха с триста зора - по принцип не вярвам много в такива неща. Жената позна, че ме е блъснала кола, без да сме и казали нищо предварително. Нямах и някакви външни белези от случката. Дадохме й колкото преценихме - така ни каза да направим. Най-добре е да отидеш при някой, за когото има добри отзиви и някой близък ти го е препоръчал - ние така направихме тогава. Успех!

# 3
  • Мнения: 1 554
2 пъти съм ходила да ми леят куршум,първия като катастрофирахме,втория като почина татко,беше в някакво село,възрастна жена,но координати не мога да дам Rolling Eyes и двата пъти излезе страха ми от какво е Tired

в Виница имало някаква жена ,която лее,мога да разпитам и да ти пусна координати Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 3 390
И на мен  са ми ляли куршум в тийнейджърските години, но доста неща ми каза-изключително верни! Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 164
И на мен са ми ляли куршум и на моето детенце ляхме мисля че има ефект.Аз вярвам на тези неща....

# 6
  • Мнения: 293
И аз много се надявам да ми помогне.Но не познавам във Варна такава жена.Бях подочула за някаква жена срещу дом Младост но не знам точно къде и как да я намеря....
Дано да ми помогне  Praynig

# 7
  • Мнения: 7
здрасти  ходила съм на мъжами и на детето да лея коршум в галата при баба Гинка май се казваше като слезеш на центъра в галата питаи някои да ти кажи коя точно къща е  тя живеи кото слезеш от автобуса след площадчето центъра демек първата пресечка в ляво но не си спомням коя точно къща се пада ако отида знам я но немога да ти обясня на детето позна оплаха от куче а на мъжами катастрофа но не само да ти познаи но и помага може би вече 7-8 години само при нея ходя и сме много доволни взима колкото и оставиш поне преди беше така

# 8
  • Мнения: 1 554
И аз много се надявам да ми помогне.Но не познавам във Варна такава жена.Бях подочула за някаква жена срещу дом Младост но не знам точно къде и как да я намеря....
Дано да ми помогне  Praynig

о, ако е тая за която си мисля,Мария ли се казваше Rolling Eyes голяма шарлатанка ooooh! уж била сляпа, само уж Whistling

# 9
  • Мнения: 293
Ами не знам.Само разбрах,че са намира някъде с/у дом Младост-нищо повече.Няколко човека ми споменаха за нея. Давайте друга тогава...Нямам представа а мноого искам да ида..... Praynig

# 10
  • София
  • Мнения: 13 204
Хубаво де.. на мен не са ми ляли куршум и затова ми беше интересно да прочета темата. Какво значи, че ви излязъл страха? И като е излязъл дали наистина сте се отървали от него? Rolling Eyes

# 11
  • Варна
  • Мнения: 777
Жената,дето лее куршум срещу дом "Младост" не е Мария(тая Мария наистина е за  #2gunfire).Според мен са ти казали за леля Сафет,много е популярна в средите си и много хора я търсят.Живее на ул."Вярност"-точно зад Пфое мол строят нова кооперация,до нея от долната страна е долепена една нова жълта къщичка,там живее лелката.Телефон незнам,просто отиваш и чакаш-отпред винаги има хора,по това ще се ориентираш.Само да поясня,че улицата зад мола е "Тихомир",а ул."Вярност" сключва ъгъл с нея,на този ъгъл е строежа,под него-жълтата къщичка.Не съм си ляла там куршум и нямам лични впечатления,просто живея наблизо.И не вярвам на подобни намеси.Навремето една гледачка обявила мъжо за Сатана и прокълнат,защото куршумът му не се събирал и не образувал фигура,а се разпръсвал на хиляди капчици... Joy

# 12
  • Мнения: 1 559
Като си бяхме във Варна лятото,ляхме куршум на малката(в Кунфуто )при една бабка,понеже има много проблеми със съня...и на мен,защото получих много страхови фобии(като например да карам кола,да се возя в кола...и още доста :ooo).
Абсолютно нито на мен помогна,нито на дъ6теря ми.... Crossing Arms
Но една приятелка ми беше казала,че ходила там до Младост,след като баща и почина,и била много доволна от нея. newsm78Ама там е със записване доколкото знам.
Аз съм си казала обаче,вече с такива глупости да не се занимавам Naughty...както и по гледачки не ходя от мнооого години.. Sick

# 13
  • Мнения: 248
И аз много се надявам да ми помогне.Но не познавам във Варна такава жена.Бях подочула за някаква жена срещу дом Младост но не знам точно къде и как да я намеря....
Дано да ми помогне  Praynig

о, ако е тая за която си мисля,Мария ли се казваше Rolling Eyes голяма шарлатанка ooooh! уж била сляпа, само уж Whistling

Срещу дом Младост е леля Сафет. Има добро име и много хора ходят при нея. Леля ми се беше изплашила от змия, Сафет видя 9 змии.
Месец след това, по време на разкопките на в двора на леля ми, откриха змийското гнездо с 9 змии вътре.
Аз обаче съм доста гнуслива, а в процедурата е включено с лъжица да вземе от водата в купичката, където е изляла оловото и да премие кирливата брава на една от вратите си. После водата пада обратно в купичка и после отпиваш три глътки Wink
Е, аз не можах да отпия  Laughing
Ако искаш - ще ти обясня къде точно срещу Младост е.

# 14
  • Мнения: 2 388
Хубаво де.. на мен не са ми ляли куршум и затова ми беше интересно да прочета темата. Какво значи, че ви излязъл страха? И като е излязъл дали наистина сте се отървали от него? Rolling Eyes

Vache честно казано за мен играе голяма роля внушението ( това е лично мнение, моля, да не ме захапват съфорумките).
Когато аз ходих бях доста малка ( може би 6-7 годишна ). Спомням си, че жената ми показа "куршума" и ми обясни това си ти, наведедена над момичето. Тогава уж го видях.
Обаче години на ред след това, картината изплуваше в съзнанието ми и от тогава аз си имам страх от водата. Влизам си до коленете и това е, колкото и да е спокойно морето. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт