Не ходете в хотел Зора -Велинград

  • 7 221
  • 6
  •   1
Отговори
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Здравейте, ЧНГ на всички. Да ви се оплача от хотел Зора-Велинград, пристигане нормално към 16ч на 31.12. Платете си всичко сега (посрещане), искаме да пием кафе- закъснели сте кафето не работи вече Shocked. Влизам да се изкъпя- водата спря (аз със шампоан) изчаках 20 мин да дойде но уви не дойде Cry. Това ми се случи около 18.30ч в новогодишната нощ, позасъхнах леко и слязох да питам какво става, на рецепцията няма никой #Cussing out. В ресторанта ми се усмихнаха и вдигнаха рамене, а забравих да спомена парното също спря #2gunfire #2gunfire
Това с водата беше и на 1ви и на 2ри. Идва и спира, имаше топла едва към 11ч на 2ри преди да си тръгнем. Управител не се намери, няма на кого да се оплачеш #Crazy #Crazy.
Обслужването....нямам думи. Стаите мизерни, нямам представа как са получили 2 звезди, на каква база са дадени не мога да проумея.......... #Crazy newsm78 Shocked

# 1
  • Мнения: 182
Съчувствам ти! Неприятна ситуация.
Можеш да се обърнеш към Комисията по защита на потребителите. Категоризирането на обектите се осъществява от Общинска комисия по категоризиране, в смисъл те дават звездите така да се каже. Но контрола се упражнява от КЗТП. Peace

# 2
  • Мнения: 5 622
Ужас!

Не е трябвало да ходите (още повече за НГ!!!) на място, което не е проверено и няма положителни отзиви! Във Велинград има толкова хубави (и толкова много!) хотелчета, ужасно е да попаднеш точно на това място, което по описание ми прилича повече на хижа....  Stop

# 3
  • Мнения: 1 187
Защо не попита къде да отидеш, все пак има и хора от Велинград в този форум. Съжалявам за провалената почивка.

# 4
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Ами какво да ви кажа, доверихме се на човек, който е бил там и по негови разкази било супер #Cussing out. Мислех да се оплача, но се присетих че по документи ние останалите 7 човека изобщо не фигурираме #Crazy. Резервацията е на въпросната личност....Мислехме че човек на нашата възраст може да има по-нормални критерии за качество, но явно ми е грешна преценката Sick. За друг път ще си знам!Благодаря ви  bouquet

# 5
  • Мнения: 3 695
ужас   Shocked  много е неприятно, развали ли са ви почивката  Sick

# 6
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Гадна работа  Shocked
трябваше да питаш тук за хотела, все пак доста от нас са фенове на Велинград и горе-долу знаем къде става и къде не.

Общи условия

Активация на акаунт