Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Изберете един от четирите рекламни плаката на тема "Бебешки продукт":

1.


2.


3.


4.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Харесва ми идеята на плакат номер 1, гласувам за него Peace

Успех на всички участници, макар и малко в тази категория Hug Hug

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Ох, аз съм разколебана.... между 1 и 2
Едно е много детски, интересен и цветен
Две пък ми влезе в сърцето
Все пак давам своя глас за Номер 1
Успех и на другите двама участника. Peace
Лекси незнам защо не пусна Данониното в конкура, според мен беше доста сполучлив

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Лекси незнам защо не пусна Данониното в конкура, според мен беше доста сполучлив

Аз също си го мислех вчера, трябваше Лекси, да Hug

# 4
  • Мнения: 2 270
Незнам за кой плакат да гласувам,защото честно да си кажа - нито един не успя да ме грабне.Мисля,че момичетата могат многооооо повече.Не веднъж са го доказвали.

# 5
  • Мнения: 657
И аз гласувах за 1, като изпълнение най-много ми харесва.  Heart Eyes Иначе номер 2 има страхотна идея, но пък има какво още да се пипне по него. Thinking
Мисля, че трябваше да пуснем конкурса след нова година, със сигурност щеше да има повече участници..

# 6
  • София
  • Мнения: 771
И тук дадох гласа си.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
И аз.

# 8
  • Мнения: 80
Пфу да му се невиди...Как да се сетя, че плакатът може да бъде сложен на бял фон и съответно да се получи една боза...За номер 2 говоря и логото долу как се е сляло с фона:( Много жалко, ама кой да мисли......

# 9
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Що не гласувате и за тази категория?

# 10
  • Мнения: 139
Изгласувах се за 1,понеже ме грабна веднага  Hug И аз много харесвам идеята на 2,но няма как да дам втори глас  Sad

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 618
"Кърмата, най-доброто мляко" и най добрия плакат в тази категория!

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Честито на победителя Hug
Гласувах за 1 а моето е номер 4  Crazy

# 13
  • Мнения: 80
Ха, не може да бъде. Въпреки мазалото с логото е спечелило моето нещичко. Много се радвам, въпреки че знам, че има още какво да се желае. Мое е и "пеенето за бебета".

Ще си позволя да изкоментирам N1. Mного ми харесва цветово и като идея, но реално не се разбира какъв продукт се рекламира.Т.е. кой ги дава тези 1001 идеи за декорация - сайт, списание, дизайнереско студио? Може би ако имаше едно малко лого, или адрес на сайт, или нещо подобно от комуникационна гледна точка щеше да е по-добре.



# 14
  • София
  • Мнения: 771
Hrisi, поздравления!

Моето беше N1, съвсем не ми е дошло наум да напиша чий е този плакат, магазин ли е, що ли е.

Много се надявам да не стихва активността в конкурсите и това да е било само заради празниците.

Общи условия

Активация на акаунт