Имам проблем със Скайп

  • 8 376
  • 44
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Имам проблем с един абонат. Ужасно досадна персона е. Обаче не знам как да се скрия. Има ли някакъв начин да се откача? Да не ме вижда, че съм онлайн. Защото като си стоя инвизибъл съм невидима за всички от листа ми, а пък аз искам някои да ме виждат. Не мога изцяло да го блокирам, защото е роднина и ужасно ще се разсмърди ситуацията.

# 1
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
а ако го премахнеш от списъка с абонати newsm78
и аз имам проблем със скайпа, не виждам нищо което се изписва на кирилица, независимо дали аз пиша или на мен ми пишат.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 623
Янтра, мини в режим Do Not Disturb
Така колкото и да ти пише, долу ще ти се появява само
знаменце, а ти няма да му отговаряш.
Ако това е решение - успех

# 3
  • Мнения: 2 448
Имам проблем с един абонат. Ужасно досадна персона е. Обаче не знам как да се скрия. Има ли някакъв начин да се откача? Да не ме вижда, че съм онлайн. Защото като си стоя инвизибъл съм невидима за всички от листа ми, а пък аз искам някои да ме виждат. Не мога изцяло да го блокирам, защото е роднина и ужасно ще се разсмърди ситуацията.

Ами трябвало е като му даваш пълномощно да избереш тази опция да НЕ вижда статуса ти. Сега вече не знам, освен да го изтриеш и наново да му даваш пълномощно , но вече с тези настройки да не те вижда.  Confused

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Тествах - ако просто изтрия продължава да ме вижда Cry

# 5
  • Мнения: 3 634
Избери "Блокирай избрания абонат". Той ще си пише, но ти няма да го получаваш. Освен, ако не те гложди какво точно ти пише.  Peace

# 6
  • Мнения: 3 804
Избери "Блокирай избрания абонат". Той ще си пише, но ти няма да го получаваш. Освен, ако не те гложди какво точно ти пише.  Peace
  bouquet

# 7
  • Мнения: 2 550
Избери "Блокирай избрания абонат". Той ще си пише, но ти няма да го получаваш. Освен, ако не те гложди какво точно ти пише.  Peace

тцъ, отсреща се разбира, че са те блокирали

# 8
  • Мнения: 3 634
Избери "Блокирай избрания абонат". Той ще си пише, но ти няма да го получаваш. Освен, ако не те гложди какво точно ти пише.  Peace

тцъ, отсреща се разбира, че са те блокирали

Още по-добре! У него няма да останат никакви илюзии за отношенията. Важно е да не одобряваш непознати доста време, защот може да ти пише от друг ник.

# 9
  • Мнения: 2 550
ти прочете ли първия пост на темата?

# 10
  • Мнения: 3 634
ти прочете ли първия пост на темата?

Сега по-задълбочено, да!  Mr. Green Отива вече за ДиС обаче, освен ако не си смениш твоята регистрация, Янтра.

# 11
  • Мнения: 494
Имам проблем с един абонат. Ужасно досадна персона е. Обаче не знам как да се скрия. Има ли някакъв начин да се откача? Да не ме вижда, че съм онлайн. Защото като си стоя инвизибъл съм невидима за всички от листа ми, а пък аз искам някои да ме виждат. Не мога изцяло да го блокирам, защото е роднина и ужасно ще се разсмърди ситуацията.
 На твое място бих била крайно студена, без да го обиждам. Ако ми пише, щях да отговарям едносрично и абсолютно безучастно. С "да" и "не" само...Абе, бих се превърнала в ужасно скучен събеседник. Не знам 'къв трябва да си, че да искаш да си губиш времето с подобен разговор. В краен случай бих си направила нов акаунт, какво толкова? Всички, за които съм важна, няма да протестират. Предполагам, че и с теб ще е така...

# 12
  • Мнения: 110
аз ще ти кажа моя метод, пускам се невидима за всички и АЗ първа започвам да пиша с който си искам. Peace

Последна редакция: нд, 04 яну 2009, 02:45 от дива коза

# 13
  • Мнения: 1 310
Да живее QIP! Много по-интелигентно от Skype! А знаете ли, че ако си забравите Skype включен на работа, можете да си влезете в акаунта от дома и от компа в службата ви могат да ви гледат чата! Crazy Лично изпробвано!

# 14
  • Мнения: 169
Да живее QIP! Много по-интелигентно от Skype! А знаете ли, че ако си забравите Skype включен на работа, можете да си влезете в акаунта от дома и от компа в службата ви могат да ви гледат чата! Crazy Лично изпробвано!
Да много е неприятно и аз съм го пробвала. В ICQ винаги ти дава , че някой влиза с твоя акаунт и ти блокира програмата.
А иначе и аз си влизам инкогнито и пиша с който искам. Макар, че не е невъзможно да се разбере дали се криеш , но това е друга тема.

Общи условия

Активация на акаунт