помагайте за мъжко име

  • 3 919
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
Здравейте мадами!аз имам още време,но нищо не можем да измислим.заради традицията дето първото внуче трябвало да е на еди си кой сме решили да е на никой  Crossing Arms .имаше малко сръдни ама се оправихме.проблема е че сега не можем да измислим име,което да няма общо с Донка,Антон,Любка и Никола  Crazy .Ама сме капризни  Mr. Green ,не искаме и имена от сорта Иван,Стоян,Димитър...Хайде сега помагайте,че сънувах ,че съм родила и свирках на бебето защото не сме му измислили име  hahaha

# 1
  • Мнения: 1 364
Посочи няколко имена, който ви харесват.

# 2
  • Мнения: 521
Хубаво щеше да е да посоча,но проблема не е да си изберем от няколко а изобщо да си изберем  ooooh! .Иначе на мен ми харесва Калин или Павел...пилето (сиреч мъжо) не ще да чуе.На него му харесвало Атар (на татко кучето се казва така) и аз не ща да чуя  Crossing Arms.А в гугъла ми излизат едни изтрещени  ooooh!

# 3
  • Мнения: 2 172
Е, то има хиляди имена  Rolling Eyes Кажи поне дали искаш да е българско или интернационално или...

На мен ми харесват Виктор,Даниел ,Денислав,Пресиян.... но това не означава,че на теб ще ти харесат  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 521
Не трябва да е с "Д" .Искам да е българско,но не стандартно.Виктор не е лошо.споделете любимите си имена ,пак ще ми е от полза  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 242
Моите любими бяха-Марио,Мартин,Виктор и Александър-та накрая кръстихме синът ни МАРИО!

# 6
  • Мнения: 1 795
Ще ти изредя някои имена, които харесвам и които не започват с първата буква на родителите ви.
Борис
Боян
Владислав
Емил
Калоян
Максим
Михаил
Павел /виждам, че и на теб ти харесва Peace/
Симеон
Филип
Явор

# 7
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 377
На мен пък ми харесват Мирослав,Максим,Радослав,Станислав,Самуил,Боил,Борислав и други но виждам че daya9 ги е споменала.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 185
Моите любими са Мартин и Валентин, кръстих сина си Мартин, ако имам още един син най-вероятно ще е Валентин!

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
като се замисля...  Thinking
И Антон и Никола си ги бива.
А какъв пол ще е бебето?

# 10
  • България
  • Мнения: 457
Адриан,Александър,Виктор,Мартин,Кристиян,Радослав Peace

# 11
  • Мнения: 521
като се замисля...  Thinking
И Антон и Никола си ги бива.
А какъв пол ще е бебето?

То си ги бива , спора си е спор и по тази причина нито едното нито другото  Peace Иначе бебето май ще е момче и макар че 2ма лекари го гледат все им се крие и не са на 100 % сигурни.
иначе повечето имена ми харесват,които сте изброили и довечера ще има консултация с мъж ми  Mr. Green

# 12
Явор, Ясен, Тихомир, Иво, Светослав, Владимир, Станислав, Милан...


 

# 13
  • Мнения: 3 675
Михаил, Станимир, Стефан

# 14
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Максим , Самуил ,Борис,Михаил

Общи условия

Активация на акаунт