За "Триумфът на Червилата"

  • 3 516
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 745
Има ли фенове и фенки на сериала? Simple Smile
Аз го гледах и ми хареса! Peace
Особено фотографа,който спи с една от мацките. BlushНякой знае ли как се казва и от къде ми е познат BlushMr. Green

# 1
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз също го гледах, но не разбрах че е сериал, седнах с нагласата да гледам филм! Кога ще дават още серийки?

# 2
  • София
  • Мнения: 1 807
И на мен ми хареса!

Май го дават събота и неделя от 15.00.

# 3
  • София
  • Мнения: 15 434
Фотографа обвини Ник в сексуален тормоз. Аз очаквах нещо такова, много съмнителна ми се струваше неговата настойчивост, но предполагах,че ще пусне нейни снимки, а не обвинение в сексуален тормоз.

# 4
  • София
  • Мнения: 15 434
Кандиc Бушнeл - cвeтовноизвecтната автоpка на "Сeкcът и гpадът", позната у наc и c дpугитe cи книги - "Чeтиpи блондинки" и "Pазкpачка към въpxа", отново ни потапя в атмоcфepата на Mанxатан - потънал в паpи, жажда за влаcт и мания за бляcък.
Гepоинитe в новия й бpилянтeн pоман "Тpиумфът на чepвилата" - Уeнди, Hико и Bиктоpи - cа Каpи, Саманта, Mиpнда и Шаpлот, но cлeд дeceт години. Днec тe вeчe нe тъpcят cвоят Тузаp, а cами ce пpeвpъщат в нeго.
Тpи cпоcобни и влаcтни дами в мъжкия cвят на бизнecа, уcтpeмeни към въpxа му - cъc cвоитe амбиции, възxоди и падeния, тайни жeлания, моpални дилeми.
Тpи мъжки момичeта, които cа и нeжни, и чувcтвитeлни, понякога pаними, но винаги оцeляват…
Тpи cилни жeни, които знаят, чe вceки тpиумф има cвоята цeна…
Hовият pоман, който фeновeтe на cвeтовно извecтната автоpка очакваxа c нeтъpпeниe, pазказва за тpи ceкcапилни жeни cъc cилна каpиepа, които cа готови на вcичко, за да оcтанат на въpxа в cвоята cфepа. Bиктоpи Фоpд e новопоявила ce звeзда в модния cвят. Heобвъpзана, пpивлeкатeлна и упоpита, тя e pаботила c години, за да cъздадe cвоя cобcтвeна линия. Докато Bиктоpи ce боpи да запази компанията cи, тя научава много важни нeща за ceбe cи - като напpимep какво в дeйcтвитeлноcт иcка от eдна вpъзка. Hико O'Hийли e жeна cъc cтил и бpилянтeн peдактоp на cпиcаниe "Бонфайъp" - бибилия на попкултуpата за мода, шоу бизнec и политика. Смятана e за eдна от най-влиятeлнитe жeни в издатeлcкия бизнec и изглeжда cякаш наиcтина e поcтигнала вcичко. Hо в пepиод на кpиза на cpeдната възpаcт, тя извeднъж оcъзнава, чe това, коeто има, нe e доcтатъчно. Hапоpиcтоcтта на Уeнди Xийли я e извeла до въpxа във вълчия cвят на филмовата индуcтpия. Когато cтава яcно, чe конкуpeнт ce опитва да я измecти от там, тя тpябва да напpави избоp и да пожepтва нeщо - или бpака cи, или cвоята каpиepа.

Ще взема да си купя романа...    

 

# 5
  • Мнения: 1 745
Четох,че книгата била по-добра от филма. Thinking И аз може да я взема,ако я открия тук!
Иначе аз бях прочела сюжета,че ще я обвинят Нико в тормоз.А и този актьор го открих-Робърт Бъркли,участваше в Модна къща! Peace
Свалих си целия първи сезон,обаче няма субтитри! Rolling Eyes Дано ги качат скоро,че нямам търпение да гледам само събота и неделя по 1 серия. Blush

# 6
  • Мнения: 1 324
И аз гледах две или три серийки. Сега разбирам защо толкова много прилича на Сексът и градът. Много актуален сюжет, красиви жени, перфектен грим, супер дрехи и обувки, тук там се мярка и някое секси мъжле. Какво повече може да иска от един сериал пазеща къщата и сменяща памперси мама!
Актрисите, играещи Виктори и Нико страшно много ми харесват! Много красиви лица!  Heart Eyes Със сигурност ще продължа да го гледам филмчето.

# 7
  • Мнения: 576
И него ли спряха тия гадове от НТВ  #Cussing out #2gunfire

# 8
  • Мнения: 1 745
Mambina,първи сезон е само 8 епизода и за това свърши!
Аз половината ги изпуснах! Tired

# 9
  • Мнения: 576
Жалко, отдавна някой сериал не ми беше допадал толкова  Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 1 324
Някой знае ли, кога да очакваме нови серии?

# 11
  • Мнения: 776
И на мен ми хареса сериалчето Hug, даже не разбрах, че миналата събота и неделя са били последните серии ooooh! Blush Според мен няма нищо общо със "Сексът и градът", по ми прилича на "Кашмирена мафия" ( междудругото там ще има втори сезон newsm44 ) Персонажите имат реални проблеми, изобщо филмът е класи над гореспоменатия предполагаем култов, за мен повърхностен сериал Peace
В замунда  гледам има 2 сезон на Триумфа, но няма субтитри Sad Confused

# 12
  • Мнения: 57
Ще взема да си купя романа...    

Чела ли си Сексът и градът? Книгата няма нищо общо със сериала и тук е така. Прегледах я набързо. Но аз не харесвам стила на писане на Бушнел.


И него ли спряха тия гадове от НТВ  #Cussing out #2gunfire

Първи сезон има 8 серийки, от втори са излезли 13 епизода. Не се знае колко серии, ще има сезона и дали ще има още сезони. През ноември NBC обявиха, че спират шоуто - http://ausiellofiles.ew.com/2008/11/breaking-nbc-ax.html?cnn=yes&eref=ew
Малко по-късно същият месец все пак го включиха в програмата за декември и януари. Щели да видят рейтингите за още няколко седмици, а и как се продава първият сезон на ДВД и тогава щели да вземат решение дали да го спрат. През януари съобщиха, че още няма да го спират и най-вероятно сезонът ще има своя завършек, а от есента може да го спрат, в момента се водят преговори - http://hollywoodinsider.ew.com/2009/01/lipstick-jungle.html

по ми прилича на "Кашмирена мафия" ( междудругото там ще има втори сезон newsm44 )

От къде ти е инфото, на всякъде в нета пише, че още март "ABC decided not to renew the series for a second season."

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 12:06 от Sensoria

# 13
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз точно днес си мислех какв остан ас тов асериалче, аз така и не успях да гледам друга серия освен първата.. не го уцелих кога го дават, той пък свършил.. птюх! ooooh!

# 14
  • Мнения: 126
Момичета, може ли линк към втори сезон, че аз нещо не мога да го намеря в замундата. благодаря Hug
Иначе на мен филмчето много ми допада. Книгата я четох преди 2-3 месеца и също ми хареса, но във филма историите са много по "разтеглени" и "украсени".

Общи условия

Активация на акаунт