"Кухнята на ада"

  • 6 583
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 276
Някъде има ли ги качени епизодите , които дават по Нова тв? Или други, но да са преведени?

Последна редакция: нд, 04 яну 2009, 14:43 от Raliva

# 1
  • София
  • Мнения: 15 450
Всъщност по Нова излъчват това шоу за 5-и път, досега първи, втори и трети сезон са ги давали по 4 пъти по Нова+.Сега спряха Нова+ и ги прехвърлиха на Нова.Гледала съм всички повторения, много завладяващо е.Всеки път ми е интересно,въпреки,че знам какво става и кой е победителя!Не съм ги търсила дали ги има качени някъде, защото го гледах непрекъснато по Тв.

# 2
  • Мнения: 2 276
Аз днес го гледах за 1-ви път по Нова и страшно много ми хареса.... искам още.

# 3
  • Мнения: 4 785
Цяло лято гледах това, защото там където работех всичко беше немски и руски програми, канал 1, бтв, нова и нова+. Даже се бъзикахме, че това шоу се снима в кухнята на хотела. Главния готвач крещеше баш като Рамзи - на нас ни беше смешно, ама.... то бъзик, но добре, че имаше телевизия. Новата комплексна управителка черпеше опит от "Лас Вегас" - каквото видеше там, тва повтаряше сутринта. Ние си пием кафето и знаем кво следва....шоу  Laughing

 Но за съжаление и аз съм го гледала това шоу и сега не ми е много интересно.  Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 1 817
Аз вчера го гледах за първи път и много ми хареса. За съжаление останах с впечатление, че е предпоследен епизод на сезона. Дали е така?? А има ли други сезони или този е последния? Надявам се са пуснат пак.

# 5
  • София
  • Мнения: 15 450
Това ,което си гледала вчера беше предпоследния епизод, днес беше финала, спечели Майкъл! Това е първи сезон, има още три.

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 00:25 от Тайна

# 6
  • София
  • Мнения: 2 430
Аз съм гледала финала в който печели Кристина и сега този в който победител е Майкъл.Иска ми се и другият сезон да изгледам,там кой е победителя(гледах епизода в който останаха тримата)?
Страхотно шоу Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 15 450
Майкъл, Хедър, Рок и Кристина са победителите в четирите сезона.

# 8
  • Мнения: 49
А кой беше Майкъл? Онзи с татуировките, по-тихичкия... че точно края изтървах вчера  ooooh!

# 9
  • София
  • Мнения: 2 430
А кой беше Майкъл? Онзи с татуировките, по-тихичкия... че точно края изтървах вчера  ooooh!
Да Peace
Въпреки,че ме издразни много с подлият си номер със скаридите и ризотото.Принципно исках Ралф  да спечели

# 10
  • София
  • Мнения: 15 450
Да, ама после и Рамзи им го прилагаше на финалистите в следващите предавания.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 430
Да, ама после и Рамзи им го прилагаше на финалистите в следващите предавания.
Ох този Гордън Рамзи е типичният невротичен готвач Mr. GreenМного ми е смешен като се ядоса,ама и в началото докато се поотсеят големи дебили се разкарват в кухнята

# 12
  • Berlin
  • Мнения: 11 237
oo.. аз го следих този сезон и исках майкъл да спечели. Simple Smile а по нова+ гледах 3-4 епизода скоро, но тази кристина не си я спомням. Thinking

# 13
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Много го харесвам това шоу, цяло лято го гледах по Нова+

страхотен тренажор за мениджъри в каквато и да било област, Рамзи дава много яки съвети за хора, които ръководят екипи, много полезно шоу

мисля, че в последния сезон (вече нямах много време да го гледам) сменят Рамзи с нов шеф-готвач

# 14
  • София
  • Мнения: 2 430
oo.. аз го следих този сезон и исках майкъл да спечели. Simple Smile а по нова+ гледах 3-4 епизода скоро, но тази кристина не си я спомням. Thinking
Кристина беше с Петроза на финала.Ако това ти помага ,като информация да се сетиш

Общи условия

Активация на акаунт