Как да почистя петна от коректор?

  • 14 001
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 678
Помагайте как да премахна петната от коректор от дамаската на дивана?Моят син не знам какво е правил,но е напръскал дивана от холовата гарнитура с капки коректор.Пробвах първо с вода,после с лакочистител и с гъбата на Сано.Но не постигнах никакъв резултат.Ако някой има идея как да се справя,да сподели.

# 1
  • Мнения: 1 632
Има 1 препарат на Перилис за петна, с който напоследък аз почиствам всякакви петна.
Пробвай с него,а и е  не е скъп!

# 2
  • Мнения: 2 388
Дано само с лакочистителя да не си дооплескала работата.

# 3
  • Мнения: 5 678
Има 1 препарат на Перилис за петна, с който напоследък аз почиствам всякакви петна.
Пробвай с него,а и е  не е скъп!
И аз четох в някоя тема за този препарат,но дали ще помогне в моя случай?Още утре ще го потърся и ще пробвам.А от къде да си го купя,има ли го в някои от големите вериги магазини?

# 4
  • Мнения: 1 632
Аз съм го купувала и от квартални малки магазинчета за хранителни стоки.
Виждала съм го и в големи вериги магазини.
Не знам дали ще помогне, но поне струва 1,40-50лв и няма да съжаляваш.
Пробвай и пиши какво е станало!
Стискам палци!

# 5
  • Мнения: 1 629
е какъв е този коректор newsm78 аз съм си го мазала на ноктите и с вода лесно падаше  Embarassed

# 6
  • Мнения: 581
 Аз също успешно съм измивала коректор от дивана, от дрехи, чанти и мебели само с вода.

# 7
  • Мнения: 5 678
С вода нищо не стана.По съвет на ивка най-после намерих Перилис за петна и успях да ги премахна .Благадаря!

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 12:41 от monii

# 8
  • Мнения: 1 632
Радвам се, че ти е свършил работа!

# 9
  • Мнения: 234
A този препарат дали премахва и лак за нокти? Моля ви момичета Praynig, помагайте- днес изцапах новите си дънки с лак, на всичкото отгоре и с лакочистител се опитах да го изчистя, което май е влошило нещата. Изпрах го, но петното си седи.  Cry

# 10
  • Мнения: 1 632
Aз лично не съм махала такова петно, но можеш да пробваш!

# 11
  • Мнения: 234
Ох, ще опитам, дано да се получи.  Praynig Tired

# 12
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
A този препарат дали премахва и лак за нокти? Моля ви момичета Praynig, помагайте- днес изцапах новите си дънки с лак, на всичкото отгоре и с лакочистител се опитах да го изчистя, което май е влошило нещата. Изпрах го, но петното си седи.  Cry
Аз така си прецаках палтото  ooooh! Носих го на химичеко, ама петното пак си седи, поне не съм го чистила с лакочистител, че той пък избелва  Sick Мисля че няма изчистване, за съжаление...

# 13
  • Мнения: 234
A този препарат дали премахва и лак за нокти? Моля ви момичета Praynig, помагайте- днес изцапах новите си дънки с лак, на всичкото отгоре и с лакочистител се опитах да го изчистя, което май е влошило нещата. Изпрах го, но петното си седи.  Cry
Аз така си прецаках палтото  ooooh! Носих го на химичеко, ама петното пак си седи, поне не съм го чистила с лакочистител, че той пък избелва  Sick Мисля че няма изчистване, за съжаление...
Ужас, ти направо ме отчая  Cry

# 14
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
И аз се отчаях за моето палтенце  ooooh! Седи си в гардероба и това е  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт