болки в корема и 33 г.с.

  • 3 256
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 070
Имам болки от 31.12 -по веднъж на ден, само в корема- за сега са слаби, вчера ги нямаше въобще, но все пак се притеснявам. Това означава линещо? Нямам болки в кръста и само веднъж ми се стегна корема (както съм чувала, че трябва при контракции). Сега съм в 33-34 г.с (смениха ми термина с 9 дни напред и затова така го казвам.)

# 1
  • Мнения: 7 723
Ми нормално е.
Едва ли са подготвителни контракции- те не болят.
По- скоро е някой нерв, притиснат от матката,
или някой орган, който детето го блъска.
Споко.  Peace

# 2
  • Мнения: 4 070
Руска, много ти благодаря Hug  bouquet

# 3
  • Мнения: 9 392
Консултирай се с лекар.И аз бях така,оказаха се контракции!

# 4
  • София
  • Мнения: 39 723
Отиди на запис на тонове, ще се отчетат ако имаш контракции. Ако се наложи ще ти изпишат някакви медикаменти.
Консултирай се с гинеколога си.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Консултирай се с лекар

# 6
  • Мнения: 2 334
Аз имах болки долу ниско ,но при мен бяха нормални.Консултирай се с лекаря си  Peace

# 7
  • Мнения: 4 070
Момичета, днес бях на лекар- един леееко неприятен вагинален преглед- КОНТРАКЦИИ са (но не са довели до  разкриетие). Но за щастие доки ме води в 35 г.с. понеже ми измести датата на термина (на феталната). Дадоха ми едно лекарство магнезии (казва се Магнерич или нещо подобно, ако не ми мине до четвъртък влизам в болницата)- дадоха ми инструкции, но забравих да питам проблем ли е , ако се движа. Трябва ли нещо да лежа повече или нещо др.? newsm78

# 8
  • Мнения: 544
Мисля че е желателно да лежиш повече, щом като и за прием в болницата сте говорили. Значи е по-добре повече да се пазиш.

# 9
  • Мнения: 6 274
По принцип, ако целта е да отложите раждането, по - добре за теб би било да си почиваш повече...
Тъй като, когато си права тежестта на бебето и гравитацията, могат да доведат до разтваряне на шийката (абсолютно лаишки казано  Mr. Green) и да започне раждането...
С две думи - почивай си, полежавай си и чакай бебчо да тръгне сам...
Успех и леко раждане.....  
Peace

# 10
  • Мнения: 9 392
Цитат
...- дадоха ми инструкции, но забравих да питам проблем ли е , ако се движа. Трябва ли нещо да лежа повече или нещо др.? newsm78
Повече почивка и по-малко ходене! Hug

# 11
  • Мнения: 2 334
Почивай си повечко и не се притеснявай  Hug

# 12
  • Мнения: 4 070
А това ,че имам (вече спряха болките, за което съм много щастлива,че няма да лежа в болницата newsm44) контракции означава ли, че ще раждам по-рано.....или просто сега като отшумят болките и всичко ще се нормализира. Понеже като бях при доки, тя ми вика - "Да задържим положението поне до двайсет и някой януари,че да си влязла поне в 38 г.с."???? newsm78

# 13
  • Мнения: 188
Това че имаш контракции не означава, че ще родиш по-рано.Аз бях с болезнени контракции през цялото време и родих 7 дни преди термин и то секцио, защото синът ми беше седалищно.Не се притеснявай, почивай повече и без това като родиш, няма да имаш време за почивка.

Общи условия

Активация на акаунт