Препоръчайте ми Гинеколог във Варна

  • 671
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте!
Искам да се извиня за новата регистрация но доста хора тук ме познават и не искам този да обясняавам защо и как!
Искам да ми препоръчате гинеколог във Варна,защото...........
Закъсня ми с 4 дни, изчаках да стант 7 и си направих тест за бременност,  с 2 чертички е!  ooooh!
И се оказва че съм имала полови контакти точно докато бях в овулация,пазихме се УЖ ама като че ли от въздуха е дошло!
Сега се чудя толкова рано може ли да се прави аборт,във вторник съм на преглед просто защото по тези празници никой не работи а и в понеделник е невъзможно да излезна от работа!
Та искам просто за мнение може ли да се направи аборт толкова рано, аз съм 3та седмица по всяка вероятност!
Не съм нито тинейджърка нито луда, имам дете на 3г ,разведена но не съм готова да се обвържа с този човек ,а той поиска 2 дни за да реши какво да правим!
От една страна е добре че ме подкрепя но от друга аз не искам сега дете, не го познавам достатъчно добре, само от 1 г сме заедно и като че ли още ме е страх за брак!
Дори си помислих че той го е направил нарочно защото на няколко пъти ми е намеквал да живеем заедно и т.н.
ох очевидно съм объркана!
Но е 95% сигурно че ще направя аборт!
Чуствам се като в капан!

# 1
  • Мнения: 2 278
Доктор Симеонова в Олимед. Горещо ти я препоръчвам. Или д-р Монастирска  - пак в същата клиника. Аз лично ходех при Симеонова близо 5 години. Невероятна е. А моя приятелка прави аборт при Монастирска. Мисля , че беше трета или четвърта седмица. Всичко беше минало много нормално. Успех.

http://www.invitro-olimed.eu/index.php?page=team

Последна редакция: нд, 04 яну 2009, 20:26 от Raliva

# 2

Общи условия

Активация на акаунт