От коя телевизия са ви по-приятни водещите?

  • 3 873
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Според мен засега най-гледаеми са Нова , вие какво мислите?

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Водещите на кое?

Иначе от сутрешните блокове най-готин е един младИеж от Канал1. Всички останали ми пъпкообразуват  Close
От новинарските емисии, сякаш Дойнов е най-неутрален. Чат-пат Бранковица и партньор също са ОК.

# 2
  • Мнения: 1 233
Определено водещите на Нова са ми по-симпатични - и на новините, и на публицистичните предавания. Само сутрешният блок не ми допада.

# 3
  • Мнения: 9 122
Според мен засега най-гледаеми са Нова , вие какво мислите?

 Hug

# 4
  • Варна
  • Мнения: 956
 На "Nova"  Peace
Ники Дойнов ми е любимец  Heart Eyes Flutter

# 5
  • Мнения: 3 157
от сутрешните блокове Бареков ми е най-най антипатичен,тая кошница,дето сега води с него-също,а всички останали стават и си менкам каналите според това за какво говорят основно,а не заради водещия.Лора ми харесва,но  е малко скучна като е сама.от вечерните новини харесвам Виктория по бтв и не харесвам крокодила Гена.

# 6
  • Мнения: 110
и аз съм за НОВА............по БТВ барека наистина не се трае да не говорим какво става къдравелка като опули едни очи като плазми Sick
единственно гологлавия на прогнозата за времето по БТВ е хипер як и забавен.

# 7
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
От Нова телевизия. Милен Цветков ме забавлява много. Карбовски също го харесвам. Новинарските екипи са добри и т.н. Изключение прави Цветанка Ризова която води "На четири очи". Ей тая направо като я видя и сменям канала, няма такава досадна водеща...

# 8
  • Мнения: 6 713
Водещите на Канала са ми най-приятни. За мен номер едно е Надя Обретенова, такъв професионализъм, евала. Peace По Битивито едвам ги търпя... Sick

# 9
  • Мнения: 148
От Нова най-ме кефи Милен Цветков.На второ място-Мартин Карбовски.Барека от БТВ ме дразни и мен доста #Cussing out

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 337
На мен пък Бареков ми харесва...даже снощи го гледах в Градски Легенди...допада ми като журналист и е доста еродиран за мен...

Ина4е Милен4о мн ме дразни,както и Румен Луканов...
По бтв даже и водещите на новините са ми по-симпати4ни...но това си е въпрос на вкус Peace

# 11
  • Мнения: 3 459
Определено водещите на Нова са ми по-симпатични - и на новините, и на публицистичните предавания. Само сутрешният блок не ми допада.
И на мен така.

# 12
  • Мнения: 73
Наблюденията ми са ,че БТВ са в някаква криза сякаш, а Нова дърпат аудиторията.

# 13
  • София
  • Мнения: 928
Наблюденията ми са ,че БТВ са в някаква криза сякаш, а Нова дърпат аудиторията.

 Joy Joy Joy

Моите са точно обратните  newsm78.

# 14
  • Мнения: 49
Мен пък нещо не ме грабват евтините сензации, на които залага Нова с повечето си предавания и продукции...

Сякаш клоня към бтв с Боги от Часът на мама, Ани Салич, Ана Цолова (върна ли се вече  newsm78), Геро от Горчиво   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт