Babyeinstein или нещо подобно

  • 907
  • 8
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 712
Може ли някой да ми каже от къде мога да си сваля поредицата за Бейби Айнщайн или други подобни филмчета за малки деца?
Споделете с какво се забавляват децата ви?

# 1
# 2
  • Мнения: 8 223
Има ги в DMCA-removal-from-Google. Аз свалих от там няколко за Babyeinstein, но синът ми не се впечатлява изобщо. Повече от 2-3 минути не гледа. В момента е на вълна влакове, затова му пускам разни клипчета с влакове от YouTube. Постоянно иска да ги гледа.

# 3
  • Мнения: 2 374
В Замунда има всичко,което ти трябва.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 360
Има ги в DMCA-removal-from-Google. Аз свалих от там няколко за Babyeinstein, но синът ми не се впечатлява изобщо.

няма две еднакви деца Simple Smile но филмчетата на Бейби Айнщайн са направени чудесно. моят син все още иска само тях да гледа, макар някои от тях вече да са му доста бебешки. отделен плюс е прекрасната музика на филмите.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 712
Благодаря за  бързите отговори  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 606
Моят  син е на годинка и половина почти, вече не харесва Babyeinshtein, но пък иска всеки следобед да гледа едно филмче с феички, час и половина го гледа всеки ден и се моли да се пусне... Има го в Замунда - Thinkerbell



Препоръчвам го  Hug

# 7
  • Мнения: 4 371
Тинкърбел го няма в Замунда или поне аз не успявам да го намеря. Писах и Tinkerbell, и Tinker Bell, не и не Crossing Arms

# 8
  • София
  • Мнения: 15 216
Дуци, има го. Мъжът ми го свали преди 2 дни. Потърси го като "Камбанка". Peace

Общи условия

Активация на акаунт