HP Photosmart Essential-как се принтират снимки?

  • 3 345
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 498
Дано, няма такъв въпрос. И дано ми помогнете, защото не мога една снимка да изпринтя като хората.

Преди време ни подариха HP Photosmart 3 в 1 и след инсталация на HP Photosmart Essential V.1.12 си принтираше чудесно. След време спря да се зарежда самата програма. При преинсталация се получава абсолютно същото, не мога да си го обясня. Инсталирах по-нова версия, пробвах с 2.5 и 3.5, където тръгва, но идва друг проблем. При принтирането, самата снимка със зададени размери 10х15 см или 4х6 инча винаги ми "реже" от снимката и реално на хартията самата снимка излиза малко по-голяма. Преди с най-старата версия го нямах този проблем. Пробвах да притирам и с програмите от уиндоуса Fax Vierw и пак по същия начин го прави. Та молбата ми е да ми кажете къде бъркам или да ми дадете поне съвет какво да правя.  Praynig

Благодаря ви предварително.
Ако има такава темичка нека модераторите я преместят.  Peace

# 1
  • Мнения: 159
здравей,аз от известно време ползвам мултифункционално у-во на канон. имах сходен на твоя проблем и се оказа, че съм променила настройките, незнайно как. (а може и децата ми да са си поиграли Rolling Eyes) опитай да влезеш в менюто откъдето да си зададеш правилните параметри.аз ги промених през компютъра,но със сигурност ще може и през самото у-во. успех!

# 2
  • Мнения: 498
Влезнах в Control Panela и при принтерите и факсовете, в Properties на принтера и настройките си му бяха за 10х15, обаче нищо не става  Sad явно трябва да се пипне на друго място, но не знам къде  Tired Можеш ли да ми кажеш какво е това мултифункционално у-во на Канон да пробвам и с него, откъде да го изтегля и как се казва, предполагам че става за HP?

# 3
  • Мнения: 17
Натискаш "Ctrl" задържаш го и натискаш клавиша "P".
Излиза ти един прозорец и избираш "Preferences". След това ти излиза друг прозорец "Printing Preferences" избираш опцията "Paper/Quality" и задаваш размера на хартията от под опцията "Paper Options"

Ако Имаш два принтера още като натиснеш "Ctrl + P" трябва да избереш кой принтер ще принтира Simple Smile

Дано съм ти помогнала Simple Smile  Hug

Общи условия

Активация на акаунт