Кои детски клубове в София правят тематични партита?

  • 880
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
Имам желание тази година да изненадам моята принцеса с едно истинско принцеско парти. Знам че доста клубчета правят такива, но никога не съм присъствала. Ще съм благодарна да споделите ако имате опит  bouquet

# 1
  • Мнения: 6 206
Между другото преди дни бях случайно в сградата където е Чилдрънс парламент
Очаквах да видя нещо наистина стилно и хубаво по писанията тук. Ще ме извинявате, но го слагам на първо място в класацията по разминаване между похвали и реалност.

# 2
  • Мнения: 2 237
Другата седмица / на 07.03./ моята Калина има р. ден и ще празнуваме в клуб "Лейди".Чела съм тука различни отзиви, от най-лоши до най-хубави и понеже е най-близо до нас, се спряхме на него.Та леличката каза че организират тематични партита и попита Калина какво си избира.Тя каза - парти с русалки.Та сега всички деца ще ги рисуват както русалки а момченцата като пирати, водни кончета или нещо подобно......С две думи ще мога да споделя опит другата седмица, но да -там правят тематичн партита.Нека някой сподели доволен ли е .

# 3
  • София
  • Мнения: 11 659
В много детски клубове правят тематични детски партита.тези,за които се сещам в момента са Приказка без край,Островът на съкровищата,Барабарони.
Успех! Peace

# 4
  • Мнения: 10

Другата седмица / на 07.03./ моята Калина има р. ден и ще празнуваме в клуб "Лейди".Чела съм тука различни отзиви, от най-лоши до най-хубави и понеже е най-близо до нас, се спряхме на него.Та леличката каза че организират тематични партита и попита Калина какво си избира.Тя каза - парти с русалки.Та сега всички деца ще ги рисуват както русалки а момченцата като пирати, водни кончета или нещо подобно......С две думи ще мога да споделя опит другата седмица, но да -там правят тематичн партита.Нека някой сподели доволен ли е .
Хора,не ходете да празнувате празника на вашето дете в този детски клуб,ако не искате той да бъде развален.Ние празнувахме там.Грешка,която няма да направя никога повече.Какво се случи всъщност.След като при записването явно се е получило недоразумение/не по моя вина смея да кажа/,бях много учуден на появата на външни деца по време на РД,при което ми беше заявено,че не съм платил,за да не влизат/това при положение,че плащаш по 4лв.на дете вход все пак/.Добре,това го преглътнах.Не можах да преглътна факта обаче,че тези външни деца /те нямат вина/ изядоха част от менюто на децата и бяха занимавани за сметка на децата,които бяха на нашияРД.Капак на всичко беше,че преди да е минало времето за което е платено,госпожата/собственичка!?/ седна да записва нов РД и нашите деца в продължение на половин час нямаха достъп до детския кът за игра!Да не говорим,че част от играчките бяха прибирани и се наложи да успокояваме едно от децата на което беше прибрана играчка буквално от ръцете.Също така интерсно ми беше да видя как майката на едно от външните деца тръгна да се нахвърля върху едно от децата на РД,защото притеснявало детето и / и нея не я виня/.Да не говорим,че част от нещата поръчани за децата бяха извадени след като аз ги питах дали са ги получили!?!Най-разочарован обаче бях от това,че когато бяха извадили тортата със свещичката,родителите дори не разбраха,да не кажа и децата,освен 1-2.Затова:ХОРА,НЕ ХОДЕТЕ ДА ПРАЗНУВАТЕ ТАМ!ЩЕ БЪДЕТЕ РАЗОЧАРОВАНИ!!!
/това е мнението ми само за детския кът,което не важи за самата сладкарница/

# 5
  • Мнения: 2 237
soraka, късно прочетох мнението ти  Sad Празнувахме там и не сме доволни ! Не изпълниха нищо от предварително уговореното.Платихме да няма външни деца - имаше.Платихме си да има артист който да ги забавлява  - нямаше.Тортата беше замръзнала, решихме че е сладоледена  а то се оказа повечко вода в кремчето на блата.Принцесите бяха ужасни и децата не ги ядоха, платихме за 3 часа - изгониха ни след два.Имам много оплаквания, но не е това сега темата.Тематично парти трябваше да има - освен че ги нарисуваха по лицата друго нямаше.
И аз апелирам - не ходете там !

# 6
  • Мнения: 10
Съжалявам,че не писах по-рано,но ние празнувахме на 08.03 Close

Общи условия

Активация на акаунт