изследвания

  • 1 286
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здравейте момичета, имам нужда от малко помощ - планирам следващия месец да спра противозачатъчните и живот и здраве да си имам бебе  Simple Smile и се интересувам необходимо ли е да си правя някакви предварителни изследвания - на мен или на бащата /той не е първа младост/ и въобще трябва ли да правя нещо предварително?

# 1
  • Мнения: 2 867
На първо време един обикновен преглед при гинеколог ще свърши работа. Той вече ще прецени дали има нужда от някакви изследвания.
Успех!  Peace

# 2
  • Мнения: 1 512
green eyes ти е дала добър съвет и за да не я повтарям ти пожелавам успех в бебеправенето.

# 3
  • Мнения: 860
На първо време един обикновен преглед при гинеколог ще свърши работа. Той вече ще прецени дали има нужда от някакви изследвания.
Успех!  Peace


 Peace

# 4
  • Мнения: 1 054
green eyes ти е дала добър съвет и за да не я повтарям ти пожелавам успех в бебеправенето.

 Peace

И една цитонамазка никога няма да ти бъде излишна.
Можеш да посещаваш подфорума "Искам бебе" там момичетата са доста отзивчиви и ще ти помагат с каквото могат на драго сърце.

Всъщност смята се, че трябва да почакаш поне половин година и ако не стане до тогава да потърсите специалист. Аз пък все съм си мислела, че ако можеш да си позволиш изследвания на хормони и една спермограма и в началото няма да са ти излишни. След като с изследванията всичко си е наред си се обичате на спокойствие. Успех и от мен и скоро да се похвалиш   bouquet

# 5
  • Мнения: 9 392
Цитат
На първо време един обикновен преглед при гинеколог ще свърши работа. Той вече ще прецени дали има нужда от някакви изследвания.
Успех!  Peace
И аз така мисля Peace

# 6
  • Мнения: 521
Прости иди на една профилактика при гинеколог.Като забременееш задължително и цитонамазка ще ти направят.И най вече не се психясвай кога ще стане  Wink

# 7
  • Мнения: 1 336
Кръвни изследвания за да се отхвърли вероятна таласемия и за съвместимост на кръвните групи, цитонамазка, рубеола (ако нямаш имунитет се бие ваксина), хламидия, токсоплазмоза, хепатит Б, СПИН и генитален херпес. Всъщност те са същите, които се правят по време на бременност, но е много по-добре да се направят предварително.  Wink И почвай да пиеш фолиева киселина.

# 8
  • Мнения: 1 428
Мисля че,преглед при гениколог е достатъчен.Той ще ти каже повече ако има нужда.

И почвай да пиеш фолиева киселина.
Peace

# 9
  • Мнения: 6 274
На първо време един обикновен преглед при гинеколог ще свърши работа. Той вече ще прецени дали има нужда от някакви изследвания.
Успех!  Peace

Точно така, а можеш да започнеш да пиеш фолиева киселина...
И успех в бебеправенето...
  Peace

# 10
  • Мнения: 9 973
профилактичен преглед,фолиевата,цигарите,...

# 11
  • Мнения: 544
На първо време един обикновен преглед при гинеколог ще свърши работа. Той вече ще прецени дали има нужда от някакви изследвания.
Успех!  Peace


 Peace
Мисля че всички други изследвания са излишни на този етап.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 035
Освен всичко, което са ти казали може и едни хормони да си пуснеш, а за таткото една спермограма. Но не се психясвай с изследванията,иди на гинеколог и той ще те посъветва. Успех Peace

# 13
  • Мнения: 2 334
На първо време един обикновен преглед при гинеколог ще свърши работа. Той вече ще прецени дали има нужда от някакви изследвания.
Успех!  Peace


Подкрепям  Peace

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
На първо време един обикновен преглед при гинеколог ще свърши работа. Той вече ще прецени дали има нужда от някакви изследвания.
Успех!  Peace

Peace
Успех в бебеправенето Hug

Общи условия

Активация на акаунт