В столче ли храните?

  • 4 551
  • 118
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Момичета, имам проблем със столчето за хранене. Като ги сложа в него непрекъснато се въртят, мърдат, махат с ръце, хващат ми лъжицата....изобщо става мазало. Оказва се, че да ги храня на ръце е по-лесно само дето ми тежат вече. А уж столчето трябва да е за удобство... Аз ли нещо не правя като хората... Споделете опит  newsm78

# 1
  • Мнения: 577
синът ми също се върти. като го сложа в стола понеже е гладен стой мирен хапва десетина лъжички напълни малко коремчето и се започва въртенете виси надолу с главата бръмчи и т.н. Но му хванах цаката имам една играчка за количка и нея я закачвам на стола и започваме да си играем и м/удругото давам една лъжичка. Като му писне с играчката редя нещо друго да се занимава примерно днес сложих една мандарина и я търкаляхме по масичката и така докато си хапне и започне вече да стиска устата че се нахранил. А и столчето го слагам така че да може да гледа и телевизия.

# 2
  • Мнения: 9 973
да,беше на 7м. когато го взехме и само там,рядко в количката навън(сега през зимата)

# 3
  • Мнения: 10 983
В началото, от 6 до 8 месец, хранех в кошницата за кола или в люлката-шезлонг, понеже ми беше по-лесно. От 9 м. досега винаги яде в столчето за хранене.

# 4
  • Мнения: 46 438
Не, въпреки, че имахме.

В началото в кошницата за кола, след това на обикновен стол.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Откакто може да стои седнал го храня в столчето. Когато не е много гладен се върти, иска да излиза от него, но му отвличам вниманието с интересни за него играчки или с реклами по ТВ /при сина ми действат безотказно  Wink/.

# 6
  • Мнения: 154
Храня я в столчето от седмия месец. В началото и аз я залисвах с телевизия, играчки, говоря й много и така успявам да й задържа вниманието докато се нахраним. Абсурд е да я укротя, ако се наложи да се храним извън столчето, става, разхожда се, върти се и трябва едва ли не да се гоним с лъжицата. Вече се опитва и сама да се храни и цапоти само столчето, иначе си представям как би омазала всичко около себе си.

# 7
  • Мнения: 6 713
В столче, но вече се научи да си качва крачетата на масичката, само се върти, голяма борба! Simple Smile

# 8
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Храня в кошница за кола.Почва да се върти когато се е наяла, а дотогава само отваря устата.

# 9
  • Мнения: 781
От седмия месец само и единствено в столчето се храним, върти се не върти знае че трябва да се яде щом е там.

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Харани там където ти е удобно и децата се чувстват добре.Не е задължително столчето, за удобство на някои деца е.

# 11
  • София
  • Мнения: 12 552
Никога не съм ползвала столче. Даже и не купихме. Докато стана на 10 месеца го хранех в шезлонга. След това направо седнал върху възглавница на кухненското диванче.

# 12
  • Мнения: 3 993
От около месец насам се храни в столчето. Като седне там, знае, че ще яде и нали е гладна - яде.  Simple Smile Свързва го с храненето. После я взимам в мен за да си изпие млякото, защото на мен така ми е по-лесно.

# 13
  • Мнения: 764
Откакто започна да сяда, го сложих на столчето за хранене. Но ние нямаме такъв проблем с въртене и пр. Той си го обича, свикнал е да се храни там, а и това е начин да не се цапоти той самият и всичко наоколо (от известно време започна да се храни сам).

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
В кошницата за кола до около 1г.После в столчето.

Общи условия

Активация на акаунт