край на запека и киселините

  • 771
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
Здравейте,мами...аз лично имам страшно запечен стомах (но сега е ад Cry),а откакто съм бременна и киселини-нишо не ми помага,каквото и да ям
Онзи ден си спомних  newsm78,че преди за запек и регулиране на чревния такт си бях взела HUSK.На него си пише,че мозе да се пие от бременни,питах няколко специалисти ии ми потвърдиха smile3521
Самият продукт представлява растителни фибри без никаква химия-а бе какво да ви кажа супер е  newsm10
Преди като го пиех се се чувствах добре и сега от 1 седмица нямам никакви проблеми

# 1
  • Мнения: 367
Здравейте и от мен,
  Аз също го имам непрекъснато този проблем. Преди се спасявах единствено с зелен чай "сание" (китайския). Но сега не смея  да го пия,  чувала съм че не е много полезен. Засега се спасявам само с плодовете. Сутрин диня на гладно и съм ок.  newsm10. Този HUSK како точно е- таблетки или нещо разтворимо и само в един вариант ли го има?

# 2
  • Мнения: 6 472
Както не веднъж съм споменавала - мен ме оправят пшенични трици Grinning
Струват 60 ст и 1 пакет ми стига за 2 месеца Laughing

# 3
  • Мнения: 2 663
то това е почти същото,прилича на кокосово брашно ама не е бяло
аз също го правя това с динята ама Sad

# 4
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
аз също имах запечен стомах но откакто забременях проблем нямам - учудващо  Thinking
не пия нищо но гледам да ям много плодове и зеленчуци

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Наскоро четох,че пиенето на магнерот помага на този проблем и може би има нещо вярно.....

# 6
  • Мнения: 181
Хуска е хубав, но идва скъпичко  Sad Аз и сега си го пия.
Лулуто, как процедираш с триците?

Общи условия

Активация на акаунт