Пазаруване в Гърция?

  • 12 521
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 269
Мои познати ми казаха, че сега в Гърция има големи намаления на цените на бяла и черна техника...
Чудя се дали е истина и дали ще си струва приключението през снегове и ледове, докато стигнем до там? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 586
Ние често ходим на пазар в Солун, но по мои наблюдения техниката им е скъпичка... Дори и по време на сезонните разпродажби не съм виждала големи намаления на техника Sad Миналата зима си взех фотоапарат с около 100 лв по-евтино от БГ. Иначе преди Коледа гледахме плазми и бяха скъпички...
Възможно е сега наистина да са намалили цените заради кризата Thinking

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 21:42 от bubchen

# 2
  • Мнения: 269
Благодаря ти за мнението, bubchen!

Никога не съм ходила в Гърция и въобще нямам идея какво е положението там.
А мъжът ми много иска да отидем, заради предполагаемите намаления. Точно за телевизор става дума.
Аз съм по-скоро скептично настроена, пък и времето е кофти... Не, че имам нещо против разходката, ама точно сега хич не ми се вижда подходящ момента. Rolling Eyes

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 fiflyasha - питай в чужбинския форум. Питай направо някоя юзърка, дето живее в Солун. Тя трябва да знае.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз от една друга тема реших да ходим на пазар за дрешки с мъжО, ама едни познати ни казаха, че коли с затъмнени прозорци не пускали  newsm78
Нашата фабрично си е така и се чудим дали е вярно и да тръгваме изобщо.

# 5
  • Мнения: 269
Шани, страхотна идея!
Благодарско!  bouquet

# 6
  • Мнения: 198
И аз от една друга тема реших да ходим на пазар за дрешки с мъжО, ама едни познати ни казаха, че коли с затъмнени прозорци не пускали  newsm78
Нашата фабрично си е така и се чудим дали е вярно и да тръгваме изобщо.


Преди 2 дни се върнахме от Гърция.Нашата кола също е с фабрично затъмнени стъкла,но никакви проблеми не сме имали.За първи път чувам такова нещо Shocked

# 7
  • София
  • Мнения: 320
Ние минахме на 2-ри през мол Космос до Солун. Нито един магазин не работеше естествено,но ми направи впечатление че нямаше никакви известия за намаления по стъклата. И аз се чудя за един пазар там този месец. За техника изобщо не съм се заглеждала. За мен е важно да можеш гаранция да ползваш,особено за по скъпа полупка

# 8
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Специално за дрешки най-големите им намаления започват от средата на юли за техника си е скъпо цели като в Бг ама в евро,това съм видяла аз...

# 9
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
И сега има намаления в някои магазини, но голямото пазаруване ще е след 15 януари. Случвало ми се е да се пазаря за цени в магзин ако случа на собственика  Grinning.

# 10
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
И аз от една друга тема реших да ходим на пазар за дрешки с мъжО, ама едни познати ни казаха, че коли с затъмнени прозорци не пускали newsm78
Нашата фабрично си е така и се чудим дали е вярно и да тръгваме изобщо.


Преди 2 дни се върнахме от Гърция.Нашата кола също е с фабрично затъмнени стъкла,но никакви проблеми не сме имали.За първи път чувам такова нещо Shocked
Да има такова нещо, но то си важи мисля, че за целия ЕС. С такава кола пътувахме преди няколко години и като ни спря полиция, спряха колата от движение. Лепят ти един стикер на стъклото, правят ти акт, не се сещам колко пари беше и си длъжен да не продължиш пътуването, а да се пребереш по най-краткия маршрут. И нашите бяха фабрично, но не го пишело в талона или в спецификата на автомобила newsm78 или трябва да имаш разрешително. е ние си продължихме пътуването, ама ако те хванат и втори път лошо. Иначе на границата си те пускат.
Ама все пак шанса да те спрат е минимален.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 397
Обадих се аз вчера да питам точно какво е станало з познатите та да докладвам.
Ако прозорците са фабрично затъмнени и са описани в талона няма проблем  Peace  / става дума за задния и двата задни странични/  има проблем при предни затъмнени.
но ако са ръчно затъмнени има проблем и по добре да не се тръгва.
Та сега си мисля да скочим след 15 януари да видим за какво става дума в прословутия МОЛ Космос, или след 15 юли за лятната разпродажба.

# 12
  • Мнения: 222
За тези, които отиват за първи път на шопинг в Гърция, искам само да вметна, че в неделя магазините не работят, ама хич не работят, а и в събота са май някъде до към 18 часа най-късно.
Имайте го предвид, за да не се разочаровате като нас.

# 13
  • Мнения: 9
За тези, които отиват за първи път на шопинг в Гърция, искам само да вметна, че в неделя магазините не работят, ама хич не работят, а и в събота са май някъде до към 18 часа най-късно.
Имайте го предвид, за да не се разочаровате като нас.
Да, мързи си ги гърците. Даже съботите работят до към 15:00, пък и обедните им почивки са едни многочасови...За шопинг е готино в Mediterranean Cosmos ( мол на излизане от Солун в посока Халкидики), защото и в събота работеше докъм 21-22:00 някъде.

# 14
  • Мнения: 130
Не е въпроса, че ги мързи. Забранено е от закона. Ако те хванат, че си отворил в неделя или в друг ден, когато има споразумение на профсъюзите, че не се работи има наказаниял Това е с цел защита на петдневната работна седмица. Наскоро искаха да работят някой магазини и в неделя и хората излязоха на улиците и заплшваха хората в отворените магазини, защото си защитават определеното работно време. Дори и хранителните магазини не работят в неделя.

Общи условия

Активация на акаунт