Дразни ли ви бременната адреналинка?

  • 20 205
  • 306
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 417
От месец насам гледам как бременната в 5-ти месец Яна подскача върху гигантска надуваема топка, мандахерца се насам-натам, днес и шпагати правеше по сцената. Чудя се няма ли най-после Маги и Джуди Халваджиян да я свалят от екран. Уж щеше да е до края на годината, а сега...до 12-ти. Можеха да й намерят заместничка още преди месец  Thinking

# 1
  • Мнения: 686
Не не ме дразни.Има съвсем леко коремче,нито е напълняла,чувства се добре,защо да не танцува?

# 2
  • Мнения: 1 409
Не ме дразни,щом тя така си е решила не виждам с какво може да пречи на мен  newsm78

# 3
  • Мнения: 4 292
Да, дразни ме. Не е моя работа, но това е положението, не мога да контролирам към кого да изпитвам неприязън.

# 4
  • Мнения: 413
И мен не ме дразни. Щом се чувства ОК нека си танцува.
Има толкова други неща, които адски ме дразнят, какво да ме смущава някаква симпатична бременна блондинка ooooh!

# 5
  • Мнения: 4 892
Естествено, че не ме дразни.
Наясно съм, че да си бременна не означава, че си болна, но все пак ситуацията е деликатна, май. Като я гледам все ми изникват апокалиптични картини и ме спохождат ужаси....Горкото момиче, ако знае как го мисля. Все се притеснявам да не се издруса на земята.
Аз не бих танцувала при тези обстоятелства и в тази обстановка.
Да е жива и здрава и да си роди едно прекрасно детенце.

# 6
  • Мнения: 17 407
Бу го беше написала някъде/мнението ми/. С други думи, ако я гледах, щеше да ме дразни, да.

# 7
  • Мнения: 6 417
Аз не смятам, че е много удачно бременна танцьорка да подскача по гол корем. Ясно е, че някои от движенията ги прави само Жана и камерата показва само нея, но всеки път когато гледам как Яна подскача напред-назад, си мисля как ли се чувства бебето при тези резки движения. Вероятно продуцентите го намират за много оригинално.  Tired

# 8
  • Мнения: 17 407
НА бебето нищо му няма. Само аз ли си признавам, че не ми е приятно да ми се чекне насреща бременна жена?

# 9
  • Мнения: 200
чак да ме дразни не толкова ,ама всеки път като скокне и аз със нея , все пак бебе носи .

# 10
  • Мнения: 2
Вече е крайно време да слезе от екран  ooooh!.Много ми е странна с този корем и как се кълчи само  ooooh!.Ако беше водеща Peace,но тя е танцьорка...не ми се връзва...бременна танцьорка  Crossing Arms.Ето за Венета никой нищо не каза,ама то какво да кажеш-седи си жената културно и си води предаването.А тая какво ми се е раздрусала в 5-ия месец  Naughty

# 11
  • Мнения: 5 282
Бременна жена в оскъдно облекло, танцуваща върху масата - предизвиква у мен недоумение.

# 12
  • Мнения: 1 367
Не,не ме дразни.Пълнолетна е,има си глава на раменете.Щом е преценила,че може да продължава да танцува,да си танцува.Все някога ще спре,като почне да й натежава сигурно  Laughing Да е живо и здраво момичето!

# 13
  • София
  • Мнения: 625
Не ме дразни, но понеже съм лежала за задържане като я видя да подскача насам натам лошо ми става!

# 14
  • Мнения: 6 417
Божкеееее, сигурно одъртявам вече, понеже не намирам нищо естетично в тази ситуация.  smile3506

Общи условия

Активация на акаунт