Каде си БАТКО?

  • 6 497
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 211
Новия комедиен сериал на 7/8 или Шоуто на Слави.Много обичам Слави ама тук се издъни.Много тъп сериал.Незнам как го допусна.НЕЗНАМ.Ако сте го гледали кажете мнение въпреки  ,че то е ясно.

# 1
  • Мнения: 1 149
Тъпичко ми се стори.Кво ли са се мъчили да сътворят Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 211
Мале амааа черешката на тортата беше Емануела.Ауууууу ,че тъпо същество паднах направо. ooooh!С какъв акъл са я взели незнам.Много е бездарна.Добре ,че е Краси.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 302
И аз го загледах снощи от любопитство. Но....  smile3507 задрямах, което е показателно за качествата на сериала.
А относно Емануела, ми то момичета си е рекло: ето една възможност да блесна с нови неподозирани мои дарби и да стана филмова звезда. Иначе ролята й е твърде близка до нея самата ми се струва.

# 4
  • Мнения: 2 237
Е, стига де, да му дадем шанс.Все пак това беше само първа серия.Поне се опитва да прави нещо човека.Да, вчерашната серия не беше кой знае какво, особено с тоя сом в тоалетната.....пълна простотия.Но може пък по-нататък да стане интересно.Иначе , да - Краси Радков просто се откроява.А Емануела аз я харесвам - хубаво момиче е, не играе по-зле от Саня Борисова.Най-ми се губи Нона Йотова.Надявам се наистина сериалчето да се развие добре и да стане по-интересно.

# 5
  • Мнения: 865
кАде си батко?-вярно ли така се казва сериала?

# 6
  • Мнения: X
Отврат беше.  SickЗаспах между другото.

# 7
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 442
кАде си батко?-вярно ли така се казва сериала?


Кога и къде го дават?

# 8
  • Мнения: 77
кАде си батко?-вярно ли така се казва сериала?

кЪде Е батко?  Peace

Имаше големи тъпотии,но и култови реплики
   hahaha" - Бубе,вижда ти се озоновия слой"

Miriel ,доколкото разбрах ще го дават всеки понеделник в Шоуто на Слави

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 10:32 от sweety

# 9
  • Berlin
  • Мнения: 11 182
загледахме се ние снощи в това.. нещо. голяма тъпотия, даже и смешно не беше.

# 10
  • Мнения: 287
оуу, на мен пъкй ми беше смешно а мъжът ми направи коментар, че Нона Йотова е много подходяща за ролята на кака Веса ли беше там каквато е точно... ще чакам с нетърпение следващата серийка.
а кога казахте ще е тя? newsm78 само в понеделник ли?

# 11
  • Мнения: 3 634
Напъните на Слави да задържи вниманието на зриителите са отчайващи! Все същите лица, все същите герои...  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 379
вие направо ме заинтригувахте и реших да проверя във vbox дали го няма сериалчето ли какво е newsm78 обаче кажете как се казва"каде си батко "ли???написа заглавието,но ми излизат само каките на милко калайджиев Grinning ще ми помогнете ли Peace

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 147
Според мен серила си отговаря на идеята която са имали  сценаристите. Самите те обясниха предварително образите , на мен ми допадна. Всички герой ги има в действителността,но тук са гратисно подчертани.  Мисля  си,че  с предаването за сватбите и този серила  шоуто ще  възвърне ,,позагубения блясък,,

# 14
  • Мнения: 560
А пък на нас с мъжо ни хареса.   Това е от сериялите-простотийки, в които не трябва да търсиш особена мисъл.  Според мен не е правен за слава, а за лично забавление на екипа. Каквото сънували сценаристите, това писали. И после снимали.   Ще видим по нататък как ще се развие. Дано да са им по цветисти сънищата.  Laughing   Joy

Общи условия

Активация на акаунт