приятеля ми виси по цяла нощ в сайт за запознанства

  • 6 551
  • 96
  •   1
Отговори
Дами, каква ще ви е реакцията, ако вашият любим прекарва доста време в сайтове за запознанства и когато си е у дома телефоните са му винаги ''без звук''?

# 1
  • Мнения: 4 841
Докато виси, няма нищо притеснително. Виж, ако започне да стърчи, тогава май трябва да се замислиш  Thinking

# 2
  • Мнения: 1 150
Докато виси, няма нищо притеснително. Виж, ако започне да стърчи, тогава май трябва да се замислиш  Thinking

 hahaha Joy
Oще по-притеснително би било, ако има нещо забодено на стърчащото  Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 395
Направи му номер, регистрирай се с друго име и го предизвикай ,да видиш за какви запознанства става въпрос.Най-вероятно нищо притеснително а чисто любопитство от негова страна

# 4
  • Мнения: 620
Ще си поиграя Whistling
1.Мълчанието на агнетата
2.Наказателен отряд
3.Перфектната буря
4.Беглецът.......хепи енд Whistling или SAW  Mr. Green,зависи в какво психично състояние ме е заварил изгрева Joy

# 5
  • Мнения: 2 196
Щом той така, давай и ти така.
Трябва да има равнопоставеност.

# 6
  • София
  • Мнения: 38 203
А ти какво правиш по цяла нощ?
Спиш?
Грешка, голяма грешка.

# 7
  • Мнения: 274
Дами, каква ще ви е реакцията, ако вашият любим прекарва доста време в сайтове за запознанства и когато си е у дома телефоните са му винаги ''без звук''?

Ако бях жена и ако съм на твое място, бих го забухала с фурлата по главата, точно когато чете поредното ЛС от потребителка на сайта и леко го е понадървил. Бой по каската с фурлата. Бой, бой и пак бой.

# 8
  • Мнения: 2 196
Ако бях жена и ако съм на твое място, бих го забухала с фурлата по главата, точно когато чете поредното ЛС от потребителка на сайта и леко го е понадървил. Бой по каската с фурлата. Бой, бой и пак бой.
Ама да сложи и една 5кг гиричка във Фурлата, нали.

# 9
  • Мнения: 2
Профилирай се и направи същото. И да не забравиш да си спираш звука на телефона.

# 10
  • Мнения: 4 585
Стига ве! Знаиш ли колко прай една Фурла.
Хафизе, джанъм, виж дали няма клуб на интернет вдовиците.

# 11
  • Мнения: 2 716
Дай линк към сайта и Ника на приятеля.  Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 765
 Той сигурно е с голямо сърце и търси нови приятели или просто се разтоварва. Може да го прави от любов към теб. Не вярвам да се изживява на друг скрит зад анонимността си и да търси други жени или да е зависим от интернет. Той те обича.

# 13
  • Мнения: 274
Стига ве! Знаиш ли колко прай една Фурла.


Е ти с кво искаш да го забуха?! С торбичката от Билла ли? Не става. Дори и в боя трябва да си естет, да покажеш класа.

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Дай линк към сайта и Ника на приятеля.  Twisted Evil

Да!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт