Св. Валентин наближава

  • 789
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 646
Здрвейте и Честита Нова година.
Наближава СВ. Валентин и моля за помощ  за идейки за изработване на подаръчета.
Имаше мин. година една тема с гобленчета, но не успях да я намеря.
Нека това е темата за споделяне и показване на валентински неща.  Laughing

# 1
  • Мнения: 646
Поразрових по-добре и намерих старата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=253728.0

Ако някой има нещо ново да я допълва.

# 2
  • Мнения: X
Преди няколко години бях намерила случайно в един магазин керамично сърце, но беше в ужасен зелен цвят Sick. Боядисах го с червени боички и залепих наша снимка върху него, а отзад написах любимото ми стихотворение.

# 3
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Тази година ще изработя и аз нещо. Ще ви следя. Simple Smile

# 4
  • зад кестените
  • Мнения: 793
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquetПоздравления  за  темата .Сигурно  и аз  ще  си направя  някой  нещица  за  подара4ета......Ще  следя  темата.

# 5
  • Мнения: 718
В магазин "Слънчоглед" на ул. Иван Вазов има страшно много идеи как да направите подарък за любим човек- всякакви сърца, кутийки, бои, мъниста и най-различни дребни красиви неща. Наистина вдъхновяващо място, прилича на работилницата на дядо Коледа!  Simple Smile

# 6
  • зад кестените
  • Мнения: 793
моми4ета  във връзка  със  св,Валентин  някой може ли  да  ми  даде  идея  за  изработване   малки  шити  игра4ки   или  плетени.Благодаря  предварително. Praynigлек  ден.

# 7
  • Мнения: 884
моми4ета  във връзка  със  св,Валентин  някой може ли  да  ми  даде  идея  за  изработване   малки  шити  игра4ки   или  плетени.Благодаря  предварително. Praynigлек  ден.
В темата на плетачките , в библиотеката, има много, а момичетата там винаги могат да ти помогнат със съвет.

Общи условия

Активация на акаунт