Съвет за подарък

  • 704
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 980
Момичета, в голяма чуденка съм. Имам приятелка, на която наближава рожденият ден. Искам да й подаря хубава козметика за лице, т.к. тя сама няма да си купи. Мислех си за дневен и нощен крем или крем за лице и за очи... Като марки - Ести Лаудер, Клиник или Шанел, тъй като съм ги ползвала и съм доволна. Ако имате и други идеи, с радост ще ги приема. Лимит до към 200 лв.
Относно кожата на приятелката ми: жена на 34 год., без никакви навици да се грижи за кожата си, редовно си ляга изцяло гримирана, съответно кожата е съсипана - суха, силно дехидратирана, започнали бръчки. От многото отслабвания и напълнявания, както и редовни солариуми, кожата е изгубила еластичността си и е започнала да се поотпуска.

Ще се радвам на съвети и предварително благодаря!  Hug

# 1
  • Мнения: 22 346
пиши в темата за Ягодка, там момичетата ще ти дадат съвет. Можеш да разгледаш и сайта, има си описание на всеки продукт за каква кожа е.
http://www.strawberrynet.com

# 2
  • Мнения: 2 229
Сигурна ли си, че приятелката ти ще се зарадва, а няма да се обиди? Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 7 980
Да, сигурна съм, че няма да се обиди, защото не е нещо, което не съм й казвала, а съм си го мислела...Искам да й купя козметика, която ще се отрази добре на кожата й, а същевременно тя надали ще си я купи сама.
Mirama, благодаря за съвета, сега ще питам момичетата там. Grinning Знам за обясненията в ягодката, но не съм наясно коя серия за каква възраст е подходяща и т.н. Има доста аналогични продукти и ми е трудно да направя разликата между тях.

# 4
  • Мнения: 2 229
Да, сигурна съм, че няма да се обиди, защото не е нещо, което не съм й казвала, а съм си го мислела...Искам да й купя козметика, която ще се отрази добре на кожата й, а същевременно тя надали ще си я купи сама.
...

Е, тогава супер. Peace Само трябва да я накараш и да я използва. Laughing

# 5
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
моето скромно мнение е  по добре да и подари6 някаква козмети4на процедура... ефекта 6те бъде по бърз и видим, така 4е тя може да се запали и да запо4не да се грижи за кожата си....и да си купува козметика....

# 6
  • София
  • Мнения: 7 980
Мислех си го за козметичните процедури, но проблемът е, че тя е много натоварена и работи по цял ден, прибира се вечер късно. Остава само съботно-неделно и ще е трудно да стиковам програмата.. Притеснявам се, че само ще си дам парите, а тя няма да има време да ходи.
Инак това с грижите се опитвам да й го вменя от страшно много време, надявам се, че ако й купя някаква хубава козметика, ще е поне малко стимулирана да се поддържа... А и вече е стигнала до фазата, в която сама е започнала да осъзнава какво си причинява на кожата.

# 7
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
а не мисли6 ли 4е козметиката може и да остане неизползвана?


# 8
  • Мнения: 12
моето скромно мнение е  по добре да и подари6 някаква козмети4на процедура... ефекта 6те бъде по бърз и видим, така 4е тя може да се запали и да запо4не да се грижи за кожата си....и да си купува козметика....


Абсолютно съм съгласна  Peace
Няколко часа в някой спа център ще й дадат възможност да опита нещо ново, а може и да се запали  Peace

Но на твое място, ако приятелката ми просто има различни от моите виждания за нещо толкова лично каквото е външния вид на човек, не бих се опитвала да променям навиците й. Споменала си възрастта й - според мен тя отдавна е зряла жена, която самостоятелно преценява от какво има нужда.  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 7 980
Може и да обмисля въпроса със СПА процедурите... То се подарява ваучер на конкретна стойност, но без описани процедури - те стават по неин избор, нали? Никога не съм подарявала такова нещо...
Да, зряла жена е, както писах по-нагоре, вече е започнала да осъзнава ефекта от лягането с грим, поради което реших и да й подаря козметика. В случая говорим за подарък, а не за самопреценка от какво има нужда и от какво не. Другият вариант е да й подаря някакви дрешки или бижута, но пък от тях хептен не виждам смисъл, говорейки за нужди.

# 10
  • Мнения: 618
Ваучерът може да е за конкретна процедура избрана от теб или за конкретна стойност в рамките на която може да се избере някаква терапия  Peace Ако не е много скъпа терапията може да комбинираш подаръка ваучер+ продукт за лице  Peace

Общи условия

Активация на акаунт