Свекърва

  • 25 948
  • 131
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12 648
Къде са темите за свекървите? Или вече не ви ядосват. Днес се осрах и още ми е в ума. Лаптоп на сина ми. Тя предложи хартиен плик, аз казах По-добре найлонов. Синконецът се съгласи. И после се размислих. Майната му на лаптопа, по-важни са отношенията.

Та, не всичко правим от лошотия. Свикнала съм аз да се грижа за него.

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 13:19 от Мадам Х

# 1
  • София
  • Мнения: 395
Те темите за "свекървата" никога няма да млъкнат.
Напоследък с нея разговаряме много нежно.Аз да не ме разбере накриво, тя да не ми се бърка.
Пу,пу да не урочасам нещо

# 2
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Верно ли е толкова докачлива, че да се засегне от подобен коментар? Или аз не схващам къде е обидата... newsm78

# 3
  • Мнения: 1 336
Преди малко за пръв път съвсем искрено ми се прииска да ударя моята и бях на косъм. С моя мъж сме заедно от 8 години, но досега съм нямала вземане даване с нея. Но откакто се роди бебето жената си иска малко време с него, пък и понякога и аз имам да свърша нещо и и го оставям. Когато беше на 2 месеца мед. сестра и каза да не го държи седнал и да не го подхвърля, защото е малък (преставете си колко и е акъла). След това помолих мъжът ми да говори с нея.
Сега е почти на 4 месеца, оставих ги в стаята като преди това той много плачеше ... Заварвам ги после в стаята синът ми превит на хармоника, а главата му клюмнала надолу. Питам защо го държиш така като знаеш, че не трябва да стои седнал - "Ами аз откакто е на 2 месеца така съм го свикнала и така си го държа - виж че не плаче ... " и ми се смее ...
Леле, в тоя момент такъв щях да и вкарам в мутрата ...  Rage То свекърва бе, от дума не разбира. doh

# 4
  • Мнения: 79
С моята напоследък сме добре, но тая вечер ме изнерви, защото и казах, че утре вечер мислим да отидем на гости на нашите с бебето, а тя каза не в никакъв случай, аз ще дойда да го гледам. Върви и обяснявай, че ако не е с детето изобщо няма да ходим на гости  #2gunfire

# 5
  • Мнения: 581
 В отлични отношения сме- с месеци нито се чуваме, нито се виждаме.

# 6
  • Мнения: 2 448
Не разбрах проблема.  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 4 068
И аз не разбрах, но поне пак има тема за свекървата на първа страница.

# 8
  • София
  • Мнения: 23 036
Идеално се разбираме с моята - аз в София, тя в Барселона!
Гледам дори да не й се мяркам и на скайпа. Голяма актриса е моята свекърва, ако беше в Холивуд да им е обрала Оскари-те  Mr. Green

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 22:45 от tonkabonka

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Къде са темите за свекървите? Или вече не ви ядосват. Днес се осрах и още ми е в ума. Лаптоп на сина ми. Тя предложи хартиен плик, аз казах По-добре найлонов.

Ами ти си за мъмрене в случая. Хартиените пликове се рециклират  Joy, найлоновите не. Виж каква предвидлива в екологично отношение свекърва си имаш. Мисли глобално и за бъдещето на сина ти. 

# 10
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639

# 11
  • Мнения: 1 367
Преди малко за пръв път съвсем искрено ми се прииска да ударя моята и бях на косъм. С моя мъж сме заедно от 8 години, но досега съм нямала вземане даване с нея. Но откакто се роди бебето жената си иска малко време с него, пък и понякога и аз имам да свърша нещо и и го оставям. Когато беше на 2 месеца мед. сестра и каза да не го държи седнал и да не го подхвърля, защото е малък (преставете си колко и е акъла). След това помолих мъжът ми да говори с нея.
Сега е почти на 4 месеца, оставих ги в стаята като преди това той много плачеше ... Заварвам ги после в стаята синът ми превит на хармоника, а главата му клюмнала надолу. Питам защо го държиш така като знаеш, че не трябва да стои седнал - "Ами аз откакто е на 2 месеца така съм го свикнала и така си го държа - виж че не плаче ... " и ми се смее ...
Леле, в тоя момент такъв щях да и вкарам в мутрата ...  Rage То свекърва бе, от дума не разбира. doh
Ми що не я фраснА?Акъл за пет пари няма тази женица!Деца не е ли гледала?Едно е да правиш напук на снахата,съвсем друго е да вредиш на беззащитно детенце,което няма никаква вина за отношенията с нея.Пък и става дума за собственото внуче,по дяволите!

# 12
  • Мнения: 1 447
Преди малко за пръв път съвсем искрено ми се прииска да ударя моята и бях на косъм. С моя мъж сме заедно от 8 години, но досега съм нямала вземане даване с нея. Но откакто се роди бебето жената си иска малко време с него, пък и понякога и аз имам да свърша нещо и и го оставям. Когато беше на 2 месеца мед. сестра и каза да не го държи седнал и да не го подхвърля, защото е малък (преставете си колко и е акъла). След това помолих мъжът ми да говори с нея.
Сега е почти на 4 месеца, оставих ги в стаята като преди това той много плачеше ... Заварвам ги после в стаята синът ми превит на хармоника, а главата му клюмнала надолу. Питам защо го държиш така като знаеш, че не трябва да стои седнал - "Ами аз откакто е на 2 месеца така съм го свикнала и така си го държа - виж че не плаче ... " и ми се смее ...
Леле, в тоя момент такъв щях да и вкарам в мутрата ...  Rage То свекърва бе, от дума не разбира. doh
Честно и мен би ме изкарала извън нерви.Ти им казваш,а те си правят каквото искат.После снахите лоши.

# 13
  • Мнения: 686
Обикновено на темите за свекървите се гледа с лошо око.
Ама как нали тя е родила и отледала сина си,за когото ти си се оженила?Обикновено снахите излизат лоши,щото са взели момчето на мама,пък и си настояват,имат си някакви свои претенции,искат да си гледат децата както е модерно сега,а не както свекитата са ги гледали едно време.Пък недай си боже свекърва да направи на снаха си забележка,примерно,че детето трябвало да се облича с вълненки дрешки,ма то това чудо снахата веднага се намусва и почва да обяснява,че във форум бг мама,всички обличали децата си с памучни дрешки(ай,едно времи кат не е имало интернет, децата да не са умрели)и са си ги осолявали и са си ги повивали.
Ей,за това има такива теми!(Опитах се да пиша като свекърва,дано се е получило)
Разбира се има и много разбрани свекърви,но за съжаление са рядкост!

# 14
  • Мнения: 1 367
Мама Яни,това,което пишеш,е точно така.Свекървите ни са родили,отгледали и възпитали любимите ни мъже и в този смисъл им дължим уважение.Но кажи ми как можеш да уважаваш жена като свекървата на yani cat?Двумесечно бебе да го държи седнало?Ако видиш твоята свекърва да направи това с детето ти,как ще се почувстваш?Че и да се хили при това?Дали тя някога е държала така нейните деца?

Общи условия

Активация на акаунт