някой да продава

  • 753
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 158
Някой да продава 2 - ра употреба пералня, печка, и хладилник. Може да са старички, ама да вършат работа. В момента нямаме пари, ще се местим на село да живеем, а там нямаме нищо. Наистина за момента не можем да си позволим нови. Просто ако някой си изчиства старите уреди и не му трябват, може да даде оферта. Много ви благодаря.

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Виртуална,
Купи си в-к "Позвънете". Пълно е с такива обяви за уреди 2-ра употреба. А също така си има и магазини за уреди 2-ра упортеба.
Желая ти късмет  Peace

# 2
  • Мнения: 4 290
Ще продавам и пералня и хладилник след месец. Хладилникът е в идеално състояния, а пералнята е със сменено уплътнение, защото протече, иначе и тя си е съвсем работеща. Уредите са на 4 години и много запазени.
Но не живея в София, така че няма да ти свърша работа. Потърси в магазините за втора употреба, чувала съм много добри отзиви. Но предполагам, че там уредите са малко по-скъпи откокото би ги намерила от частни лица. От друга страна, поне дават 6 м. гаранция. Не, че са много, но пак е нещо.

# 3
  • Мнения: 158
Нищо, можеш на лични да ми пишеш, ако не е тайна къде живееш и евентуално каква сума би искала за двете неща. Лек ден.

# 4
  • Мнения: 425
Аз имам един хладилник, който скоро време ще го махам, но първо трябва нов да си купим. Може би до 2-3 месеца ще стане това, а може и по скоро. Довечера ще говоря с мъжа ми да решим вече кога ще взимаме нов и ще ти пиша по подробно. Хладилника е доста стар, но върши работа. Ние и в момента си го ползваме.
А между другото ти от къде си?

# 5
  • Мнения: 158
От София, по точно Нови Искър, можеш на лични да ми пишеш ако искаш за цената и евентуално кога. Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт