Моля, да ми препоръчате гинеколог от клиника Лора

  • 1 718
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте. Ако нещо съм оплела конците с постването на темата предварително се извинявам, но се чувствам малко като пате в калчище, с тоновете информация, които има във форума. Ще се заема сериозно със задачата да я изчета, но винаги е по-лесно да попиташ директно.
Изключително много се развам да се похваля, че и аз съм в очакване на бъдещето майчинството. Проблемът, е че освен да сме "свършили работата" с мъжа друго не сме направили. Някъде между 3-тата и 4-тата седмица съм и искам да поговоря със специалист. Засъжаление през годините само сменях гинеколозите и така и не успях да се установя при някой от тях. Така че молбата ми е да ми препоръчате някого. Харесала съм си клиника Лора, тъй като е точно под носа ми и ще мога да я използвам възможно най-пълноценно. Прочетох коментарите ви в една от старите теми за доктор Джонгова  и честно казано определено се отказах от нея. Но въпросът към кого да се насоча остава?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 227
Темата ти не е за тук, а за Здравния справочник. Лека бременност ти пожелавам.

# 2
  • Мнения: 543
Ходила съм там при д-р Мариана Огнянова, но не за да ми следи бременността, имах някакъв друг проблем. Много симпатична, млада, внимателна, изслушва те. Ако работи още там, препоръчвам ти нея. Леко бременеене!

# 3
  • Мнения: 8
Благодаря за пожеланията и отговорите.
Честно казано вече съвсем се чувствам объркана и разколебана. Може би, най-накрая ще си взема едно направление и ще отида в някоя поликлиника.
Ще започна началото така, пък ако не ми хареса ще мина на план Б.

Не знам, но от всички втори мнения, които чух останах с впечатление, че частниците гледат да ти дерат кожата, защото си плащаш, а тези към здравната каса наблягат на същественото. Май ще ги съчетая двете.

# 4
  • Мнения: 3 157
Въпросната клиника работи ли с НЗОК?

# 5
  • Мнения: 8
Принципно да, но принципите не са това, което бяха Rolling Eyes
Моя позната е ползвала техните услуги и ми каза, че е плащала по 15 лв за болнични, което ми се струва абсурдно. Не ми се вижда коректно да плащаш за нещо, което така или иначе ти се полага.
Иначе личният ми лекар като му обясних колебанията си ми каза, че ако възникне подобен проблем мога да му звънна и той ще оправи нещата. Ама на мен ми се вижда малко циганска работа.
В крайна сметка реших да отида в поликлиниката до нас, от информацията, която събрах от различни източници стигнах до извода, че грижите на частния гинеколог в никакъв случай не са по-големи. Засъжаление разликите са в парите, да търгуват със страха на бъдещите майки е жестоко.

# 6
  • Мнения: 822
Принципно да, но принципите не са това, което бяха Rolling Eyes
Моя позната е ползвала техните услуги и ми каза, че е плащала по 15 лв за болнични
Само да допълня,че вече болничният е 24лв.

Общи условия

Активация на акаунт