Къде се продават хубави сутиени за кърмене?

  • 3 687
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 619
Имам предвид да не са от най-бабешките модели и само в бяло или бежово... Simple Smile
Навремето като раждах имаше до женския пазар магазинче, където продаваха черни и розови сутиени за кърмене от чист памук, но незнам дали все още го има този магазин...Някой може ли да препоръча нещо?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 998
Не съм предполагала, че е такава сложна задача да си намеря сутиен за кърмене. В магазинчето до женския пазар има удобни дрехи за бременни на прилични цени, но сутиен не си намерих. Купих си един точно бабешки от Пигис, но иначе не трябва да излизаме от нас. Без сутиен протичам по блузите, а старите са ми все с банели и убиват.

# 2
  • Мнения: 619
Не съм предполагала, че е такава сложна задача да си намеря сутиен за кърмене. В магазинчето до женския пазар има удобни дрехи за бременни на прилични цени, но сутиен не си намерих. Купих си един точно бабешки от Пигис, но иначе не трябва да излизаме от нас. Без сутиен протичам по блузите, а старите са ми все с банели и убиват.

А ти кога ходи в този магазин? Казаха ли ти дали ще има нови доставки или не си питала?

# 3
  • Мнения: 2 132
Може да си поръчаш от някой чужд сайт. Аз от известно време нося сутиени без банели и с меки чашки(само плат или дантела) и ми вършат идеална работа.

# 4
  • Мнения: 1 153
Това със сутиените за кърмене се оказа много сложен въпрос! В общи линии обиколих всички магазини, за които знам в София, включитлено и най-скъпарските, и положението е трагично. Едва успях да си намеря удобни сутиени, какво остава за красиви Crazy
В крaйна сметка след Mothеrcare, Premaman и Triumph се оказа, че открих моите сутиени в едно магазинче в Младост (до пазара) - не са свръх-бабешки и са изцяло памучни.

# 5
  • Мнения: 543
И аз си търсих в началото сутиен за кърмачки и ми показаха едни модели, от които се потресох. Но като оставим това настрана, всички бяха огромни, а моите гърди са с доста скромен размер. Накрая си взех един памучен и без банели, без да е специално предназначен за кърмачки. Мисля, че беше на Триумф, но не съм много сигурна. После си намерих и един с предно закопчаване, много хубав модел, някаква куча марка. Ако не държиш на специален сутиен (тези за кърмачки уж са с някакви специални закопчавания, така че да можеш по-лесно да извадиш инструмента за хранене Simple Smile ), можеш от почти всеки магазин за бельо да си намериш памучен сутиен без банели. Не са и много скъпи. Иначе сутиени за кърмачки съм виждала в подлеза на Плиска и в едно магазинче на ул. "Шипка", има две кафенета на ъгъла със "Сан Стефано", до тях има едно магазинче.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 387
Скоро имаше тема по въпроса и  бяха показани много модели. Аз лично използвам на Триумф модела, който е почти 100% с откачаща се от презрамката чашка . Имаги в магазините им. Купих го от ул."Солунска"

# 7
  • Мнения: 220
Аз съм доволна от един модел (верно е бабешки, но е удобен  Simple Smile ) на Bebetto, взех го от Пигис Хаус. Имам и на Триумф, но не са толкова удобни

# 8
  • Мнения: 1 153
Bebetto наистина са хубави, но нямат размер на чашките и така и не ми станаха...

# 9
  • София
  • Мнения: 1 998
Разреших проблема като поръчах от Ла Редут. Даже бях забравила, че съм поръчала и ги получих вчера. Супер удобни и добре изглеждащи, 2 броя за 13 евро.

# 10
  • София
  • Мнения: 116
Разреших проблема като поръчах от Ла Редут. Даже бях забравила, че съм поръчала и ги получих вчера. Супер удобни и добре изглеждащи, 2 броя за 13 евро.
Здравей,
аз също мисля да си поръчам сутиен от ла Редут. Ти по табличката за размери, която е в темата за ла Редут ли прецени кой номер да си поръчаш? Аз преди да забременея бях 75В, сега съм 34 г.с. и съм 85С и не знам какъв номер да си поръчам, ако може да ме ориентираш   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт