Добър гастроентеролог в Пловдив

  • 30 850
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Моля да ми кажете някой добър гастроентеролог в Пловдив  Praynig
Може и да не работи със Здравната каса.
Оказва се, че в Хасково няма такъв.

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 18:05 от ekaterinast

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Екатерина,аз и съпруга ми сме посещавали д-р Саватинова от Окръжна болница и сме много доволни от нея.Съпруга ми имаше проблеми с язвата,но след лечение,назначено от нея,вече две години не е имал никакви оплаквания.Аз имах проблеми с дебелото черво,но бях правилно диагностицирана от нея и насочена към друг специалист.За съжаление в момента нямам нейни координати при мен,но ако се интересуваш довечера мога да потърся.

# 2
  • Мнения: 29
Цецинка благодаря ти  Simple Smile

Ние ще ходим за детето незнам дали има разделение на детски и недетски лекари  Thinking при тях. Ако не те затруднява да намериш кординатите и ще ми бъдат от полза  Hug

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Екатерина,съжалявам,но не можах да намеря координати на д-р Саватинова,но може да потърсиш в нета телефона на Окръжна и от там да ти дадат нейния,само това ми идва на ум в момента.Иначе в Окръжна болница тя работи на третия етаж.Другото,което не знам е дали преглежда деца newsm78Съжалявам,че не можах да помогна.

# 4
  • Мнения: 29
Няма нищо  Simple Smile това че имам име пак ми е от помощ  Peace ще се обадя и ще разпитам. Мерси  Hug

# 5
  • Мнения: 3
Мога да ви предложа да потърсите в Пловдив д-р Николай Цонев - детски заболявания и гастроентерология.Работи в МБАЛ "Пловдив", в Детско отделение на 14 етаж/ това е бившата Окръжна болница/.Има и частен кабинет, но не мога да дам координати.Ние водихме нашето дете при него ,понеже имахме проблеми с акането, а се оказа хранителна алергия. На нас ни помогна дано и на вас да ви бъде полезен.Успех!Добре е да се свържите предварително по телефона за се уговорите дали може да ви приеме.Телефоните на болницата ги търсих в интернет сайтовете или телефонни услуги.Дано да съм ви била полезна. Simple Smile Забравих да кажа, че ние ходихме миналата пролет дано още да работи там.

# 6
  • Мнения: 29
tedi74  благодаря ти  Hug
И ние сме с проблем с акането. Лактозна непоносимост която установих сама като и премахнах млечните храни, но не съм се консултирала с лекар все още.

# 7
  • Мнения: 3
Здравейте!
Безуспешно се опитвам да открия мобилен телефон на д-р Пенка Акрабова, гастроентеролог във ВМИ Пловдив -дали някой не я познава и няма координати?
Благодаря предварително

# 8
# 9
# 10
pi6ete mi na e-maila da vi dam telefona na Penka Akrabova

# 11
# 12
# 13
  • Мнения: 2
Какво ви е мнението за др.Мария Печилкова?Казаха ми че е детски гастроентеролог,педиатар и хомеопат.Отзиви за нея ?

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
запис  Peace

Общи условия

Активация на акаунт