Рожден ден за 10г момиче?!?!?

  • 1 760
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
Здравейте мами,
Скоро дъщеря ми ще навърши 10г. и все по-често се замислям за подходящо място за отпразнуване.Струва ми се труден избор т.к. смятам,че детските клубчета вече не са най-подходящи за деца на тази възраст.Моля дайте някакви идеи - за района на Гоце Делчев,Стрелбище и близките квартали.На мен за сега единствено ми хрумва за Калипсо - знам че там организират, но не съм чувала никакви отзиви.Някой ако има впечатления - моля да сподели .Благодаря предварително на всички. newsm78  bouquet

# 1
  • Мнения: 88
Защо не го организираш вкъщи или в някое заведение,където мястото е просторно.
От моята практика като детска аниматорка знам,4е 10-годишните момиченца се интересувам от новите музикални групи( като "Lafee" или "Токиохотел" например).Това озна4ава,че ще можеш да им направиш едно щуро и забавно Денспарти с караоке( само танцувални игри и танци с Диджей).
Това бих направила аз,но всяко дете е различно...
За София не знам къде организират подобни неща, но за Пловдив съм чувала.....
Все пак успех и весело изкарване!

# 2
  • Мнения: 2 803
Скоро бяхме на 10 г. РД в караоке - клуб. Беше им много забавно имаха възможност и да танцуват и да пеят.

# 3
  • Мнения: 1 312
Скоро бяхме на 10 г. РД в караоке - клуб. Беше им много забавно имаха възможност и да танцуват и да пеят.

Страхотна е идеята за Кареоке,на тази възраст много ще се забавляват там  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 1 654
Бяхме на рожден ден на 10-год. момиченце в Меджикленд и останахме  доволни. Децата имаха караоке парти, обстановката е много приятна Peace

# 5
  • Мнения: 55
Благодаря за отговорите. wavey
Идеята за вкъщи ми се стори не много удачна от гледна точка на това,че  у нас не е много широко и общо взето малко трудно ще се поберат 12-13 деца пък и да се забавляват както трябва.А това е може би варианта, който изглежда най-добър от финанасова гледна точка.
Иначе вече успях да го организирам.При нас има едно заведение Baby Fly  - новo е,просторнo, светлo.Ще има DJ с аниматори.Мисля че ще се получи добре,защото наистина на тази възраст се вълнуват от музика макар и да са такива групи който досега не съм чувала като например Jonas Brothers  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт