Хотел Даф-Транс до гр.Пещера

  • 10 616
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,

Някой бил ли е в хотел Даф-Транс до гр. Пещера в летовище "Св. Константин"?

Това е сайта на хотела: http://www.dafhotel.com/index.html

Изглежда добре, но бих помолила за мнения от посетили го: условия, обслужване, храна. Не съм била по тези места и нищичко не зная и за това летовище.
Някъде прочетох, че до хотела имало малка писта с влек. Дали?

Предварително благодаря на всички, които ми помогнат!

# 1
  • Мнения: 289
Бяхме там преди година и половина. Намира се на 12 км над Пещера, във вилната зона. Местността е страхотна, хотелът не е лош. Спомням си, че всеки ден си правих масажи.

# 2
  • Мнения: 6
Бяхме преди половин година в този хотел и много ни хареса. Персонала е много приветлив и услужлив.
Като минус мога само да кажа че няма климатик, а е с парно и ако не е пълен хотела го спират Sad В такъв случай си поискайте печка от рецепцията Simple Smile
Стаите се големи и хубави, природата е невероятна! Много е близо до Батак.
Надявам се съм била полезна  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 280
Ние ходихме преди около 4 години. Беше много приятно и обслужването беше добро.
Ставаше навалица почивните дни, но през седмицата беше много спокойно.
Пистите са общо взето добри и са 3 поне тогава, за начинаещи са екстра.
Момичетата са ти писали за печките, ние също си бяхме взели, защото парното нещо не работеше добре. Имаше и ски училище, сега не знам дали все още има. Ако се обадиш сигурно ще те информират подробно. Когато ходихме беше малко е летовището и нямаше много развлечения, ако това ви интересува, но за спокойна почивка е страхотно. Ние бяхме много доволни, мислихме да ходим пак, но все не намираме време нещо.
Приятно местенце  Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Спали сме няколко пъти там. Хотелът е хубав и най-важното много чист и цените му са приемливи. За природата нямам думи, невероятно е, просто някаква магия. Последният път много ме разочароваха, в смисъл, че си направихме резервация по телефона и когато отидохме на деня, не ни приеха, като казаха, че собственика си правел мероприятие и хотелът е зает с негови гости. Бяхме си натоварили багажа на колата и се бяхме настроили за почивка. Много обидно ни стана, защото няколко пъти вече бяхме ходили там и имахме хубави впечатления от хотела. В непосредствена близост до хотела видяхме бунгала и много приятно се изненадахме от тях. Много са чисти, с топла вода, баня и тоалетна, радиатори за отопление и изобщо много уютни, а и по-евтини от хотела. Разположени са на голяма поляна. Горещо ги препоръчвам. После изкарахме и една отпуска там. Ако някой проявява интерес имам телефона за резервации. Собственичката е много мъжка жена и никога няма да постъпи така с гостите си, както постъпиха с нас в хотел ДАФ ТРАНС. Тя държи и т.н. чайна, която е до бунгалата, където може да се хапне скара, предлага кафе, алхокол, бира, картофки, сладолед и други вкусотийки.

# 5
  • Мнения: 263
В Даф-транс преди тъкмо 4г. ходихме за последен път - пак беше чисто в стаите, но точно нашата беше невероянто осмърдяна на цигари - всичко миришеше, възглавници, одеяла, пердета.. Матраците и на трите легла в стаята бяха на дупки, не ставаха за спане. И първата вечер ни направиха проблем за донесена от нас бутилка Тсантали.. от следващата вечер бяхме в чайната, където винаги посрещат приветливо. И бунгалата им тъкмо ги пускаха за ползване.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
....бяхме в чайната, където винаги посрещат приветливо. И бунгалата им тъкмо ги пускаха за ползване.
Я сподели за чайната и бунгалата повече  Grinning

# 7
  • Мнения: 506
от този хотел си спомням,че като пуснаха вент.система в ресторанта тя засмука пепелта от камината и всички чинии се напълниха с пепел и никой дори не предложи да смени храната и пиенето
бяхме в мезонет и добре,че носехме духалка да стоплим поне малко,защото парното го спираха привечер
....но беше преди 5,6г и се надявам да са оправили тези неща

# 8
С едни приятели ходихме там, наистина много красива природа, въпросните приятели имаха резервация за хотела , но ние не, надявахме се като идем там, да има свободни стаи, но не ни огря, но както се казва - "всяко зло за добро", препоръчаха ни да питаме в една вила , където дават апартамент под наем, оказа се , че е свободен и го наехме и се намира на самата писта, което беше много удобно за малкия , който направо от вратата се спускаше по пистата, апартамента е нов и много добре обзаведен с всички екстри и цената е като в хотела, дори правят отстъпки ака го наемеш за повече време, освен това към вилата има и заведение с много вкусна кухня, управителката е доста приятна и сговорчива и спокойно можеш да си поръчаш някаква по специална манджа, жена ми и се прияде боб чорба и въпреки , че не го предлагат, на другия ден ядохме чудесна домашна манджа.
Лошото е, че е само един, но доколкото разбрахме за тазгодишния зимен сезон в съседство на нашия ще отворят още един, което е добре за по-големи компании.
Освен това, оказа се , че същите хора, държат и басейна в Пещера и всички гости през летния сезон ползват 50% отстъпка върху всички услуги предлагани от басейна, даже имат и сайт: neppan.hit.bg
Колкото до нашите приятели не останаха много доволни, наистина хотела е много модерен , но обслужването било под всякаква критика, след 22 часа спирали парното и ставало доста студено, ресторанта работи до 21 часа и ако изразиш някъв плах протест те гледали на кръв.
Това е, дано съм бил полезен.

Общи условия

Активация на акаунт