Подарък за рожден ден на момиченце на 1година

  • 702
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 367
Дъщеря ми скоро ще навърши 1 година,в затруднение съм какво да и подаря за рожденния ден.Тя има каки и доста играчки вече са и познати преди да е навършила годините за тях.Приемам готини и свежи идеи,че аз съм на изчерпване.  ooooh!

# 1
  • Мнения: 79
Моята дъщеря ще направи годинка на 26.01. и днес и поръчах една златна гривничка с гравирани на нея името и рождната дата. В момента има доста намаления по магазините и я взехме на половин цена. Ако са и пробити ушичките можеш да разгледаш и обички също има много хубави.

# 2
  • Мнения: 3 634
Ние му подарихме спестовен влог освен играчки. Сега като му дават роднините пари, ги внасяме в сметката, както й колкото държавата е определила за детски надбавки. Нищо, че нямаме право на тях.  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 5 255
Препоръчвам ти играчките на Tolo  Peace Много здрави  Wink
и т.н. от тук  Wink

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Ха-ха, mam@, влезнах да напиша същото Hug
Нели получи къщичката точно за първия си рожден ден, оттогава попълнихме доста колекцията от животни, лекари, пилоти  Crazy, но пък и все още играе с тях и не са мръднали

# 5
  • Мнения: 5 255
Къде се изгуби  Hug
Къщата е супер - и ние имаме доста голям отбор около нея  Mr. Green
Продължава да си играе, затова я препоръчвам - никаква амортизация - всичко е като ново  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 367
Благодаря на всички! Hug
Гривничка тя има още от 6-тия си месец,не съм сигурна че мога да отделям пари/просто не ми остават много! Mr. Green/ иначе идеята е много добра!А играчките ми харесаха,мисля да ги разгледам по-обстойно!
Очаквам и други мнения,ако има! Peace

# 7
  • Мнения: 525
Има доста възможности.
Например:
- градчето Little people на Fisher price;
- камионче , от тези, върху които детето сяда и се избутва само с крачета, играе  с джаджите по него..;
- сребърна лъжичка с гравирано име;
- всички дървени играчки на Пумпелина /например/, подходящи за възрастта;
- плюшено столче ;
- домашна пързалка/ препоръчват се за доброто развитие на детето, да не изпадам в подробности..Simple Smile/;
- дървена, най - обикновена люлка, ако има разбира се, къде да я поставите;
- дрешки Simple Smile
и т.н..

Последна редакция: чт, 08 яну 2009, 13:38 от BateJoro

Общи условия

Активация на акаунт