Въпрос за предучилищна?

  • 5 668
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 367
Кога се записват децата за предучилищна ,ако ще ги записвате в училище,или всяко училище различно?

# 1
  • София
  • Мнения: 492
Кога се записват децата за предучилищна ,ако ще ги записвате в училище,или всяко училище различно?
Сега е момента!  Peace

# 2
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
За училище всяко училище е различно.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 005
Искам да използвам темата за да попитам, къде е по-добре да бъде в преучилищна-в градината или в училището? И какви са разликите, какво да търся като гледам?

# 4
  • София
  • Мнения: 492
Искам да използвам темата за да попитам, къде е по-добре да бъде в преучилищна-в градината или в училището? И какви са разликите, какво да търся като гледам?

Имаше преди изветно време точно тема за предучилищната - в градина или училище. Там надълго и широко се разискваха предимства и недостатъци. Мен, ако питаш аз съм твърдо за училището... Peace
Успех в избора!

ето и линк към въпросната тема...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=271338

# 5
  • София
  • Мнения: 4 005
Благодаря ти!  Grinning Не съм влизала много в този форум и не съм наясно с темите.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 397
Много хубава тема започнах да я чета макар, че вече съм направила избор  Peace

# 7
  • Мнения: 1 877
Аз се обаждах в две училища - в 12-то и 23 -то.И на двете места ми казаха,че след Март са записванията.

# 8
  • Мнения: 367
Кажете по нещо за училищата които сте избрали-в кой квартал са,имат ли транспорт,езикова или др. насоченост и друго интересно! Praynig Praynig Praynig

# 9
  • София
  • Мнения: 1 654
Ние карахме предучилищна в градината. Мисля че това е по-добрия вариант, защото детето играеше, почиваше и учеше в удобна, почти "домашна" обстановка Peace През годината попълниха всички материали, изписаха и по няколко упражнителнителни тетрадки. В първи клас беше спокойна и уверена, макар че беше на 6 и половина.

# 10
  • Мнения: 106
на нас ни предстои също от есента предучилищна. почти ориентирана съм да пусна сина си в училище да я кара. обмислям варианта за 142 у-ще на бъкстон. аргументите ми за него са: близо до дома. намира се на спокойно място, вътрешно квартални улици без движение и бензинови изпарения. ранно чуждоезиково обучение. още не съм проучила началните учители. но и това по реда си
самата аз съм негов възпитаник, макар и твърде отдавна. но не това е водещият ми аргумент.
по същия начин бе и изборът на детската градина, в която аз съм израстнала.
общо взето по стъпките на мама Wink ва рамките на шегата разбира се

# 11
  • Мнения: 3 479
Аз все още не съм решила дали ще запиша Мати в предучилищна група в частно училище или в държавно. При всички случаи държа да е в училище. В държавните най-много ми харесва, че децата са до обяд.
Някой може ли да ми препоръча добра предучилищна група в държавно училище в района на Срелбище и околните квартали? Предварително благодаря.

# 12
  • Мнения: 219
Случайно видях темата и реших да ви споделя опита ми досега - дъщеря ми е на градина предучилищна, водят я на пиано, решават вече доста сложни задачи и може да чете. Това без кой знае колко усилия. Смятам, че  е страхотно, че не я изместих от градината. Плюс това я хранят, спят и т.н. Какво повече да искам?
А с предучилищната в училище не ми харесва, че е до обяд, ангажиращо е, особено ако няма кой да ти помага, както сме ние.

Но като цяло - общото ми менние е, че се пресилва отсега с материала и живот и здраве, когато станат по-големички 8-9 клас, тотално ще им е безинтересно!

# 13
  • Мнения: 4 204
Аз също подкрепям предучилищната да се кара в ДГ,ако детето до сега е ходило на грладина.
Синът ми е предучилищна.Сутрин имат занимания, после игра,обяд, спане....който е записан на още нещо си ходи балет,английски,футбол......не ги претоварват.С познати деца е.А напредък има явен!

# 14
  • Мнения: 3 506
Аз все още не съм решила дали ще запиша Мати в предучилищна група в частно училище или в държавно. При всички случаи държа да е в училище. В държавните най-много ми харесва, че децата са до обяд.

И аз така. Само че аз, ако се спра на държавно, вероятно ще е в "Люлин", или в центъра. Ако някой има препоръки, моля да ги сподели  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт