пиле в палачинка,как?

  • 9 981
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 182
Дояде ми се пиле в палачинка и ми се иска да си приготвя,но досега не съм правила и незнам как!Върти ми се в главата нещо от сорта-да сваря пилето и картофи и кисели краставички ,майонеза!Споделети вие как приготвяте пиле в палачинка!

# 1
  • Мнения: 5 001
Сварено бяло пилешко месо се нарязва на дребно,добавят се бланширани гъби(нарязани пак на дребно,кисели краставичк(нарязани),щипка черен пипер,топено сирене(от кутийките),сол на вкус.Всичко се обърква хубаво.Слага се в палачинката около 1-2 с.л. от сместта и се завива като сърма.
После се потапя последователно в брашно,яйце ,галета и се пържи докато порозовее от всички страни.Това е моят вариант...Плънката може да се видоизменя по твое предпочитание и вкус...

# 2
# 3
  • Мнения: 182
Благодаря!!!!

# 4
# 5
# 6
  • зад кестените
  • Мнения: 793
При мен  е  много  лесно  купувам  си  готови  пала4инки  готова  руска  салата сварявам   и  обезкостявам  пилето  нарязвам го на дребно  завивам  на  рулце .После мажа  отгоре с малко  маионеза и г ур4ица и поръсвам  обилно с  настърган  кашавал.Много  отдавна  не  бях ги  правила тез  пълнени пала4инки , направо я  бях забравила.Деси благодаря за подсещането.

# 7
  • Мнения: 248
Оооо и аз ще ги пробвам тези палачинки! Благодаря Ви че ме подсетихте!

# 8
  • Мнения: 515
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=274478.0  ето моята рецепта за панирани палачинки Simple Smile

# 9
  • Мнения: 930
аз в плънката на моите пълнени палачинки слагам нарязани на дребно, кисели краставички, печен пипер, сварено пилешко месо, кашкавал, топено сирене, пържени гъби,пържен лук, настърган кашкавал, всичко го слагам в тиган да се запържи за минута две, после слагам от сместа на палачинката, завивам я като плик наръквам с кашкавал и пека във фурната докато кашкавала отгоре се запече
всички много обичаме такива палачинки в къщи

Общи условия

Активация на акаунт