пудра

  • 2 600
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 650
предложете ми хубава пудра, която да е бронзираща и руж също.

# 1
  • Мнения: 3 675
Мейбълин имат бронзираща пудра, много често я рекламират по списанията, особено в Джой.

# 2
  • Мнения: 2 478
Преди години имах бронзираща пудра на L'Oreal .Беше много хубава,почти като тази на Chanel Wink

# 3
  • Мнения: 1 650
Поръчах си бронзиращите топчета на ейвън, но още не са ми ги донесли. Някой ползвал ли ги е да изрази мнение?

# 4
  • Мнения: 3 562
Поръчах си бронзиращите топчета на ейвън, но още не са ми ги донесли. Някой ползвал ли ги е да изрази мнение?
И аз си ги поръчах и сега ги чакам.
А относно пудра ползвам Radiant вече трета година и съм доволна.

# 5
Извинете за невежеството, но ще ми обясните ли за какво и как се използва пудрата ?  newsm78

# 6
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
Поръчах си бронзиращите топчета на ейвън, но още не са ми ги донесли. Някой ползвал ли ги е да изрази мнение?
Аз лично имам бронзиращите перли на Орифлейм и съм много доволна,но съм чувала ,че и на Ейвън също са хубави  Peace

# 7
  • Мнения: 42
Бронзираща пудра- Diorskin Poudre Shimmer Ultra Shimmering All Over Face Powder
Diorskin Poudre Shimmer Ultra Shimmering All Over Face Powder
Руж- Diorblush Glowing Color Powder Blush
Много са добри. Много добър е ружа на Helena Rubinstein Wanted Blush

# 8
  • Мнения: 1 650
Поръчах си бронзиращите топчета на ейвън, но още не са ми ги донесли. Някой ползвал ли ги е да изрази мнение?
И аз си ги поръчах и сега ги чакам.
А относно пудра ползвам Radiant вече трета година и съм доволна.
A и са намалени на 40%. Hug

# 9
  • Мнения: 13 623
е тази е страхотна.

# 10
  • Мнения: 779
е тази е страхотна.
и аз съм 4ула добри отзиви за това
 за руж ти препоръ4вам горещо този на лореал в малките кутийки,прекрасен е-много е нежен и стой много естествено Peace,икономи4ен също hahaha,към 16-18лв е

# 11
# 12
  • Мнения: 3 413
Какво ще рече бронзираща?Лъска и прави по-шоколадов тена ли.. newsm78 Тази пудра на Буржоа на каква цена е и бронзираща ли е каквото и да се има в предвид Embarassed

# 13
  • Мнения: 13 623
Мисля, че беше към 18-20лв. Но е уникално икономична. Купих я преди 2 години и не съм изхабила и половината, а я ползвам всеки ден.  Покрива лицето с много фин златен прашец и придава лек загар. Ако имаш и тен е още по-красиво.

# 14
  • Мнения: 3 413
Мисля, че беше към 18-20лв. Но е уникално икономична. Купих я преди 2 години и не съм изхабила и половината, а я ползвам всеки ден.  Покрива лицето с много фин златен прашец и придава лек загар. Ако имаш и тен е още по-красиво.
Пфф,на мене няма да стои значи добре,аз съм с много бяла кожа  Tired

Общи условия

Активация на акаунт