Мили мами,търся малко идеи от вас!

  • 1 443
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Здравейте,мили мами!От много време Ви чета и се възхищавам на идейте ви,на постигнатите от вас интериорни решени.И би ми се искало,ако някой може,да ми отговори на двата въпроса,които имам или да ми даде някое предложение.Първият ми въпрос е:холът ми е сатенено бял,ламинат-бял(черен,в процес на доизясняване,приемам идеи).Секцията е ето тази..Диван-тъмно сиво или черно..Идеята ми беше зад стенните модули да сложа тапет.Бяла основа със сиви и черни кръгове.Мислите ли,че ще седи добре или ще натоварва много след време.Само да спомена,че бившата тераса днес е превърната в кухня,където конструкцията е сива,уредите инокс,щорите са метално сиви,а където се вижда стена е бяло.А вторият ми въпрос е:чух за химически абсорбатор,който не се връзва към комин.Нямам комин наблизо,късно е да си сменям прозореца и се надявам,че някоя от вас ще ми даде идея какво да правя.Много Ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 5 833
Явно си в процес на доизясняване на идеите и затова отбелязвам,че телевизорът е ниско.Които го гледа-ще го заболи врата.
Относно тапета.Оправдан би бил ,ако модулите са ажурни.А те са с плътни гърбове.Т.е от тапета ще се вижда малко и няма смисъл,още повече пък ако кръговете са големи.
Относно аспиратора-аз имам такъв/да вметна доста стар-не му помня годините/ който посредством плъзгач може да се направи да изхвърля въздуха в комин или да върти в стаята, минавайки през филтри.При втория случай не е толкова ефективен,но обира мазнините и миризмите.Влагата не може.Но пък в този случай не се изстудява помещението.

# 2
  • Мнения: 1 305
Първо - бял ламинат, не черен! За пода става въпрос нали? Черния ще се скъсваш да го чистиш и никога няма да изглежда наистина чист.

За тапета ти препоръчвам горещо да е цветен. Твърде монохромно ще стане у вас и студено.

За абсорбатора - намери начин да го свържеш с комин. Всичко друго е афиф работа. Основната функция на абсорбатора е да изсмуква парите, а не миризмите, а за това си трябва комин.

Общи условия

Активация на акаунт