д-р Конова и мъжки фактор,антиспермални антитела?

  • 1 130
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Здравейте.Искам да попитам има ли момичета при които половинките им са със мъжки фактор антиспермални антитела?И ако има-при кой лекар,какво ви е препоръчвал?
Скоро мислим да посетим д-р Конова в Плевен-относно тези антиспермални антитела.Някой ако е ходил при нея,ви моля да ми напишете какво ви препоръча тя като специалист?

# 1
  • Мнения: 313
за тези неща мисля, че не отговаря д-р Конова. тя се занимава с автоимунни проблеми..спонтанни аборти и други. между другото е страхотен човек и специалист..
там в клиниката има лекарка - тя ме насочи към нея, понеже при мъжа ми също има малко антиспермални антитела..мисля , че се казва д-р Рилчева..не знам дали правилно разчитам името и.

# 2
  • Мнения: 2 422
д-р Конова се занимава с автоимунни проблеми..

 Peace

# 3
  • Мнения: 143
за тези неща мисля, че не отговаря д-р Конова. тя се занимава с автоимунни проблеми..спонтанни аборти и други. между другото е страхотен човек и специалист..
там в клиниката има лекарка - тя ме насочи към нея, понеже при мъжа ми също има малко антиспермални антитела..мисля , че се казва д-р Рилчева..не знам дали правилно разчитам името и.
Благодаря много.А какво ви каза д-р Рилчева,относно антиспермалните антитела?

Общи условия

Активация на акаунт