За обувките Naturino да попитам

  • 2 002
  • 7
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 699
Поръчвали ли сте обувки с тази марка? От доста време съм им хвърлила око, а сега виждам , че до 31-ви януари има безплатна доставка (при определени условия, разбира се) , от ТОЗИ сайт.

# 1
  • Мнения: 7 605
Какво то4но те интересува, обувките или поръ4ката от посо4ения сайт?  newsm78

# 2
  • Мнения: 45
обувките са много добри

# 3
  • София
  • Мнения: 3 849
Shantal , тези обувки ги има и в mytoys.de и цените ми се струват едни и същи. Колкото до марката аз мисля,че това са едни от най-добрите обувки за деца.По-рано съм купувала от ЦУМ и от чужбина, но сега в БГ ги има само в аутлета до БИЛЛА в Младост и за аутлет цените са мнооого високи.Аз съм им хвърлила око в mytoys.de , но там още не са много намалени.
Пак ще се допитвам до Танчето, но тази марка Blue bottle by Naturino читави обувки ли са?Гледам че са по-евтини от Натурино, но май не са от естествена кожа?

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 699
Какво то4но те интересува, обувките или поръ4ката от посо4ения сайт?  newsm78

Качеството на обувките, но като чета, явно няма какво да се чудя, ще се пазарува Simple Smile
Видях ги и в mytoys, но няма нашия номер, за съжаление.
В www.6pm.com са на много добри цени, но не доставят до Бг.

# 5
  • Мнения: 7 605
Обувките са много ка4ествени, спор няма, но имате предвид 4е на Широко кра4е не стават  Sad ДъЩеря ми така и не успя да се вреди в нито един техен модел, който сме пробвали.

Века, да, Блу ботъл са много 4итави  Peace Имахме техни летни сандали (теzи http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1688367 ) и останахме много доволни, пак бих купила беz да се zамислям  Peace  Естествена кожа са, подметката е гъвкава, и не са така тесни както на Натурино  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 3 849
Танче, отново ти благодаря за ценната информация!  bouquet
Ще се купува и от по-евтината марка, само да те питам че на Натурино виждам в майтойс, че пише да се купува един номер по-голями / с моя немски, нали го знаеш  Joy/ , а с Блу Ботъл как е отговарят ли си на номера? Между другото с Натурино винаги е било разлика един номер сега като си спомням, защото ако Натурино вземам 24 номер, то Примиджи купувах 23 номер.

# 7
  • Мнения: 7 605
Ами и при Блу Ботъл го пиШе, поради което и аz ги поръ4ах с един номер по големи и ги върнах zаЩото бяха прекалено големи  Crazy Замених ги zа по малки и те бяха добре (демек, отговарят си на номерата).

Общи условия

Активация на акаунт