Болки в 'сгъвките'

  • 2 082
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 166
Синът ми страда от алергия към кравето мляко - вече е на 6,5 години и се справяме горе долу с този проблем. От известно време обаче се оплаква от болки в сгъвките на колената. Периодично - без конкретна зависимост. Понеже кожата му изсъхва поради алергията - мажем го с разни млека и т.н., и общо взето досега помагаше при такова оплакване. Днес обаче ми хрумна, че може да не кожен проблем, а нещо друго. Следобед ще го водя на лекар, но ми стана странно - дали някой не се е сблъсквал с подобни оплаквания вече.

Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 166
Оказва се, че при плоско стъпало може да се появят такива болки в сгъвките на коленете при малките. Така каза педито. Но генералната проверка ще бъде направена през април.

# 2
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Сигурно ще прозвучи глупаво, но - под сгъвки разбираш задната част на крака, а не самото коляно, нали?
Малката ми дъщеря (6 г.) прави от време на време проалергични реакции с неустановен произход и също се оплаква понякога, че "я боли крачето отзад...". Аз си мисля, че е някаква мускулна болка, но поста ти определено ме заинтригува...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт