Моля, подкрепете правото на живот!!!!

  • 2 936
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 655
Това писмо ми изпрати мой клиен. Един изключително интелигентен млад мъж, които се бори за правото на живот на майка си.

ДО ВСИЧКИ ПРИЯТЕЛИ, ПОЗНАТИ И СЛУЧАЙНО ПОПАДНАЛИ В КОНТАКТНАТА МИ ЛИСТА!

Моля подкрепете усилията ми и се присъединете към каузата "Дайте шанс на онкоболните! Подкрепете нашата петиция!"

Достъпна е в момента в социалните мрежи sibir.bg и facebook.com на следните адреси:
http://www.sibir.bg/index.php?page=subGroup&id=3945
http://www.facebook.com/group.php?gid=55345868641


ОПИСАНИЕ:
Здравейте,
надявам се да подкрепите усилията ми да накарам компетентните органи в нашата мила татковина да осигурят финансиране за скъпо-струващото и безалтернативно лекарство Тарцева на Рош.
Малко предистория - преди около 8 месеца на майка ми беше изписан нов и революционен и както вече споменах безалтернативен медикамент за третиране на рак на белия дроб, а именно Тарцева. Медикаментът е официално одобрен от Министерството на здравеопазването на Р.България, но за голямо съжаление не се реимбурсира от НЗОК. Цената на медикаментът е изключително висока, не само за БГ стандартите, опаковката с хапчета от 150мг. струва близо 5000лв. и тя стига за месец.
Поради тази цена около 13 души в България за момента го пият (по информация от Рош), въпреки че компанията производител дава 50% отстъпка на този етап.
Аз досега плащах и се надявам да имам възможност да продължа да го правя, но наистина ми идва "нанагорнище".
Затова се обръщам към модерно мислещите българи, без значение в коя точка на света се намират да подкрепят петицията ни с искане за държавно финансиране по примера на редица европейски държави.

Искрено се надявам на подкрепа от Ваша страна и ще оценя висока ако кликнете (или copy/paste) на линка с петицията и я подпишете -http://www.bgpetition.com/onkobolni-tarceva/index.html

Голяма помощ ще окажете ако изпратите линка и на своите приятели

Благодаря предварително за времето отделено от Вас в помощ на многобройните онкоболни.

Може би спасявате един човешки живот ...



P.S. Всеки който има желание може да създаде собствени групи и в други подобни социални мрежи, в търсене на по-широк отзив ...

 

Златко Петров

Тук само ще кажа, че той живее и работи в Чехия и голяма част от доходите му отиват по заплащане на това лекарство, с което поддържа живота на майка си.

МОЛЯ, да го подкрепим всички заедно!
Благодаря предварително на всички включили се!!!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Подписах Peace

# 2
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 767
Подписах.Дано някой го прочете!!!

# 3
  • Мнения: 229
Подписах Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 3 742
Кликнах на линка с петицията.Достатъчно ли е?

# 5
  • Мнения: 2 658
Раzбира се, подписах. Много се надявам да можем да помогнем.

# 6
  • Мнения: 274
И аз подписах Peace

# 7
  • Мнения: 560
Подписах Peace

# 8
  • Мнения: 3 695
подписах  Peace

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 2 227
Подписах! Майка ми си отиде от рак миналия месец. Всички имат право на живот, независимо от възраст, пол, вероизповедание или цвят на кожата. Много се разстроих Cry Cry Cry.

# 11
  • Мнения: 9 814
Подписах.

# 12
  • София
  • Мнения: 12 551
Подписах.

Чушке  Hug

# 13
  • Мнения: 21
Подписах.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт