жената е душата на дома

  • 2 928
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
bouquetМили дами!
Убедена съм,че жената внася светлината,човещината,любовта в едно семейство.Тя е душата и духовното огнище в един дом.Бихте ли споделили как поддържате духовната топлина във вашия дом.Благодаря ви предварително за отговорите! 
bouquet[/color]

# 1
  • Мнения: 4 290
С присъствието си.  Laughing Ако не съм аз, всичко ще отиде по дяволите.

# 2
  • Мнения: 8 999
Пердаша децата и нахоквам мъжа си. Винаги се намира за какво. Аз правя дом и го дарявам с душа, а те тримата /баща и деца/ ходят след мен и рушат.

# 3
  • Мнения: 2 803
Всяка жена по своему внася уют в дома си. Аз се стремя към разнообразие, непрекъснато размествам и все ремонти правя.

# 4
  • Мнения: 465
Твърдо вярвам в написаното в началото на темата.  Peace

# 5
  • Мнения: 1 174
Е как как? С присъствие най-редовно, Wink ред, уют - всичко, което правя у дома и за дома се харесва от мъжа ми...

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 01:26 от ive

# 6
  • Разград
  • Мнения: 3 110
С присъствието си.  Laughing Ако не съм аз, всичко ще отиде по дяволите.

Много точно Peace.Не ходя на работа,грижа се за всички и всичко в дома.

# 7
  • Мнения: 1 632
Пердаша децата и нахоквам мъжа си. Винаги се намира за какво. Аз правя дом и го дарявам с душа, а те тримата /баща и деца/ ходят след мен и рушат.
hahaha И аз така!
Даже правя капани на мъжа си,щото не мога да го пердаша!

# 8
  • София
  • Мнения: 204
Като се старая наистина да давам любов и топлина,също така да създавам и спазвам традициите.Според мен е много важно в едно семейство да има традиции.
Освен това последната дума вкъщи винаги е моя Mr. Green,което е показателно,за това,че жената наистина е човекът,който крепи семейството.

# 9
  • Мнения: 46 436
Не се водя от подобни мъдрости. Държа и двамата да полагат грижи за поддържане на топлината, така е 2 пъти по-топло  Laughing конкретно, ами то не е много конкретно, но най-вече човешко отношение и откритост.

# 10
  • Мнения: 1 174
Всяка жена по своему внася уют в дома си. Аз се стремя към разнообразие, непрекъснато размествам и все ремонти правя.
И аз така!И мисля,че по този начин създавам неповторима атмосвера. С всеки изминал ден се стремя да превърна обикновеното жилище в дом.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Май ще се окажа дявола в дома все нещо искам да променям и реорганизирам.

# 12
  • Мнения: 1 632
Май ще се окажа дявола в дома все нещо искам да променям и реорганизирам.
И на мен това ми е проблем Tired
Моят мъж е вдигнал ръце от мен с тези промени!

# 13
  • Мнения: 2 926
Естествено! Жената върти къщата  Party

# 14
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Дом се гради от двама, иначе на какво да бъда душа?


Пердаша децата и нахоквам мъжа си. Винаги се намира за какво. Аз правя дом и го дарявам с душа, а те тримата /баща и деца/ ходят след мен и рушат.


Идейно.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт