КОКА КОЛА?!?!?!

  • 1 529
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
Здравейте,трябва ми информация за тази фирма.
Ако някой има познат или пък най-добре работи там, моля да сподели заслужава ли си да се работи там.
Става въпрос за длъжност-Търговски представител.
Благодаря, предварително!!!!

# 1
  • Мнения: 2 035
Здравейте,трябва ми информация за тази фирма.
Ако някой има познат или пък най-добре работи там, моля да сподели заслужава ли си да се работи там.
Става въпрос за длъжност-Търговски представител.
Благодаря, предварително!!!!
По принцип са много стабилен работодател  Peace
Но все пак метни едно око тук: http://www.bgrabotodatel.com/company.php?id_firm=59

# 2
  • Мнения: 55
val_stef ,благодаря за инфото.    bouquet
Ако има и друг с преки наблюдения, все още съм тук!?!?!

# 3
  • Мнения: 2 407
Заслужава си,мой познат се изкачи доста и заплатата е много добре,добър старт,служебна кола ,гсм.От там може да работиш и в други фирми.

# 4
  • Мнения: 2
Кока-Кола се пише задължително с тире. Започни от там.

# 5
  • Мнения: 3 634
Сигурно зависи все пак и от каква длъжност започваш. Няколко пъти доставчиците идват пияни да карат стока, не че има общо с въпроса..  Crazy

# 6
  • Мнения: 234
чувала съм от един познат - брат му работи там, че е доста добре. Парите са ок, има възможности за растеж, имат система за бонуси над заплатата и провеждат редовни и страхотни тийм билдинги - например рафтинг  newsm20 newsm20, но и работата не е малко

# 7
  • Мнения: 316
Имам познат, който започна от Търговски представител в града, после стана Регионален и т.н.
Той беше доволен. Разказвал ми е за системата от бонуси, които получават, за срещите им, включително имаха и курсове по езиково обучение с частен учител. За облагите на работното място:фирмен автомобил, портативно компютърче за заявки, GSM, фирмено облекло и т.н.
Единствено, което не харесвах в него е, че Кока-Кола Холдинг им промива мозъците, ама...
Това се преживява.

# 8
  • Мнения: 753
Братовчедка ми работи там. Вече 4-5 год.Казва, че е много доволна, но от време на време ги пускат в принудителна отпуска/или не знам както се казва там/.Тя работи някакъв експерт в лабораторията където се изследват пробите от всяка партида.

Е, и работата е много..... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт