Насочете ме-ортодонт-Варна.

  • 12 328
  • 13
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Синът ми е на 8 г. Зъболекарят му каза, че се налага консулт с ортодонт, тъй като забелязва изкривяване в захапката. Не ми се е налагало до този момент да ползвам такава консултация. Моля, насочете ме-имена, координати. Hug

# 1
  • Мнения: 751
Ние посещаваме д-р С.Арнаутска,има кабинет около Лятно кино Тракия,тел.за контакт-63-62-19.
Дано съм била полезна. Peace
Иначе ние сме доволни от нея.

# 2
  • Мнения: 8
Ние ходим при д-р Стефанова на Нептун,адреса е Ал.Рачински 25А ет.1,ап.5  тел.6235 82,0887664372.Аз съм много доволна,вече половин година водя детето си при нея.Дано да съм била полезна.Има и mail:www.ortodont.biz

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Благодаря.

# 4
  • Мнения: 2
аз също препоръчвам д-р Арнаудска: тел.за контакт-63-62-19. Много сме доволни. Зъбите на сина ми изглеждат чудесно. Успех!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Ходихме точно при нея. Каза, че е редно да поставим шини. Логопедът ни пък, че не е толкова значимо. Притеснявам се единствено как това се отрази на самочувствието му, защото сега не е с високо такова за себе си.

# 6
Препоръчвам ви д-р Иванови
адрес Варна
ул. Хан Маламир18
wwww.ortodontvarna.com

# 7
  • Мнения: 5
Не ходете при д-р Иванова и син! Тези двамата имат психични проблеми! Пазете децата си от тях! 

# 8
  • Мнения: 7
Дъщеря ми е на 8 год.и е със шини от 7месеца.Проблем със захапката.Посещаваме д-р Лазарова.Работи заедно с д-р Маринов,който е пък много добър зъболекар.Препоръчвам ти ги.
Тел: 312 - 888  GSM: 0887 98 37 38 - на него отговаря д-р Маринов,но той ще те запише.
Адрес: ул.''Мадара''№ 21 ет.1

# 9
  • Мнения: 7
Не ходете при д-р Иванова и син! Тези двамата имат психични проблеми! Пазете децата си от тях! 

И аз не съм чувала добри отзиви за тях.

# 10
... Моля, насочете ме-имена, координати. Hug

Ето тук има доста повече информация:

    hahaha  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=422243.0

# 11
  • Мнения: 0
Препоръчвам ви д-р Иванови
адрес Варна
ул. Хан Маламир18
wwww.ortodontvarna.com

не обиждайте усилията на детето си, отивайки при тези хора; водих сина ми при тях 7 години, сменихме много апарати - шини, апарати, брекети, ефект имаше, но през цялото време отношението е повече от унизително, не се зачита вашето време, грандоманщината им е просто несравима с нищо; накрая обяви, че не се интересуваме за здравето на детето си, защото сме си позволили да го пуснем сам на преглед (все пак е на 14години), не му довършиха лечението и всичките му усилия и старание и мъчение, защото надали има дете, което да носи с удоволствие тези железа в устата си, отидоха напразно; не мога да простя такава гавра с детето ми; за съжаление нямам дори едно касово бонче за парите, които ни взеха, за да докажа, че сме били техни пациенти и да можем да имаме някакви претенции за некоректно отношение; през цялото време ще ви повтарят колко струвало такова лечение в европа, ще се правят на важни, записвайки ви час по 2 седмици напред, при положение, че пред кабинета им няма никой, ако отидете без час (няма да ви приемат), ще усукват всеки път, когато попитате за цени, като ви обясняват как ви дават всичко на "заводски цени"... абе, нямам думи колко дразнещо е общуването с тези хора; бях длъжна да предупредя всички, които са пред избор на ортодонт във варна, ще дадете много пари и трябва да ви ценят парите и избора, вие не сте длъжни никому, сделката е двустранна и всеки трябва да си свърши работата - вие ще платите, отсреща трябва да получите това, за което плащате, не получавате услуга; накрая резултатът след 7годишно лечение изчезна, защото не си довършиха работата и сега почваме отначало; НЕ ХОДЕТЕ при д-р иванови!!!!!

# 12
  • Мнения: 1
Аз водех децата си при Янева и бях доволна до онзи ден, когато като 1во априлска шега ми каза, че вече не са достатъчни 10лв за стягане на шините на сина му, защото захапка се коригира с 2 шини и дължа 20лв...за 1 стягане....за 30 секунди! Отделно 10 лв за брат му. Значи взимат ми по 30лв на стягане на всеки 20 дена. Отделно шините бяха по 300лв всяка. Много зле се почувствах, че вместо да ни предложат отстъпка, че водим 2 деца, взимат двойно на едното. Изключително комерсиално и разочароващо!

# 13
  • Мнения: 1 377
Аз не съм доволна от Арнаутска и НЕ препоръчвам!
Напоследък са модерни т.нар. алайнери, които звучат като доста по-щадящ метод, потърсете информация и отзиви и за тях.

И може би, ако не е наистина належащо, на което ме навежда мисълта предвид казаното от Арнаутска (защото ако не друго все пак е донякъде компетентна в своята област) и от логопедът ви, отложете поне на този етап инвервенциите.

Общи условия

Активация на акаунт