Имам нужда от помоЩ за намирането на един парфюм

  • 946
  • 11
  •   1
Отговори
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Парфюмчето е от 3или 4год,а може и 5. Преди време манерих мостричката в чантата си,дадена ми е преди време и сам я забравила. Мн ми хареса аромата,използвах мострата и я забутах някьде. След време се сетих и отидох в една парфюмерия да попитам кои е парфюма за да си го купя,но неможаха да ми кажат кои е. Аромата вече не се усеЩаШе,но ми казаха,че може би е на Булгари(но и това не е сигурно). Името се сьстоеШе от 4иницили,главни букви,коойто не формират дума.
Знам,че Ще е цяло чудо някой да се сети за кой парфюм става вьпрос,като се има в предвид ,че инфото която сьм дала е почти ниЩожна,но......надеждата умира последна,а вие сте ми последната такава.
Ще сьм мн благодарна на всеки,койо ми даде някаква идея.  Hug

# 1
  • Мнения: 202
Да не би да става въпрос за DKNY Rolling Eyes

# 2
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Той май е нов,а за този които питам е от доста години....но Ще го пробвам в някоя парфюмерия,благодаря ти.

# 3
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Не сьм мн сигурна ,но мисля,че два от инициалите бяха С и К, за С сьм почти сигурна.

# 4
  • Мнения: 63
Първото нещо, за което се сетих и аз беше DKNY. Друго, което се сещам е CK IN2U - Calvin Klein или CK ONE, който си е доста стар парфюм и нищо чудно да говориш за него  bouquet  bouquet

# 5
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Точно сега се ровех в един сайт за парфюми и попаднах на тези двата, веднага Ще го разпозная по аромата,ако е един от тях.
Трябва скоро да посетя някоя парфюмерия,заЩото иначе само Ще Banghead

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1
може би е BLV на Bulgari ?
погледни този линк
http://www.911.bg/parfum-bg/pi/BulgariBlvW.jpg

# 7
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Почти сьм сигурна ,че не е той,но благодаря все пак. Hug
Чудно,заЩо в парфюмерията не се сетиха кой е newsm78,тогава оЩе не бях изгубила тестера(така ли се казва незнам,по скоро беШе малко ШиШенце като есенциите) показах им името ,но само ме изгледаха умно.
А аромата наистина мн ми допадна,и мн искам да го намеря......но то е като да тьрсиШ игла в куп сено  smile3511
С радост приемам оЩе идей newsm17

# 8
  • Мнения: 63
Почти сьм сигурна ,че не е той,но благодаря все пак. Hug
Чудно,заЩо в парфюмерията не се сетиха кой е newsm78,тогава оЩе не бях изгубила тестера(така ли се казва незнам,по скоро беШе малко ШиШенце като есенциите) показах им името ,но само ме изгледаха умно.
А аромата наистина мн ми допадна,и мн искам да го намеря......но то е като да тьрсиШ игла в куп сено  smile3511
С радост приемам оЩе идей newsm17
Естрелче Hugтества ли CK ONE - не е ли той ?

# 9
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Не сьм , все не остава време  smile3516
Но веднага Щом успея да се добера до някоя парфюмерия, след това Ще пиШа.
Дано да е той,че започвам вече да си мисля,че никога няма да го открия newsm45

# 10
  • Мнения: 63
Ще го откриеш Hug
след като казваш, че в името се съдържат буквите "C" и "K" няма много варианти Heart Eyes аз ти казах, че най-вероятно е на Келвин Клайн, но първо трябва да провериш аромата  bouquet

# 11
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Сега се врьЩам от парфюмерията_ не е той smile3518
Тьрсенето продьлжава Banghead

Общи условия

Активация на акаунт