Хотел Лион или Перун в Банско?

  • 803
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 152
препоръчайте ми на кой от двата хотели да се спра за 1-седмична почивка.
Плюсове и минуси и защо.
И двата ми се препоръчват от приятели, на сайта и двата ми харесват ... почти договорих подобни цени на апартаменти и при двата хотела.
Нещо за разположение, удобства за деца (с дет. колички)?
Почти ми е спешно ... до утре трябва да резервирам!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 439
Аз предпочитам Перун, заради горещия външен басейн и джакузи. В Лион съм била само по семинари и не мога да се сетя дали имаше външен топъл басейн.  Иначе в Лион стаите са по-широки. Като цяло и двата хотела са много хубави, мисля че няма да съжаляваш който и да избереш.

# 2
  • Мнения: 265
Била съм в Лион 2007 ма  хотела е супер -има топъл басейн , фитнес център , стаите са голями и с вана . Закуска и вечеря на блок маса .Хотела предлага транспорт до лифта  , въпреки че не е далече . В събота заминавам за Банско за 4 дена , но в някакъв хотел "Алпин " , нещо посредствено ще да е  , но  на една приятелка сина и е запазил места там . Няма значение важното е че ще караме  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 4 235
Моето лично мнение е, че Перун е една идея по-добър - обслужване, интериор, джакузи на открито Heart Eyes. За храната не мога да направя сравнение, защото не зная каква е в Лион, но в Перун е на ниво. Недостатък на Перун, а и на повечето хотели в БГ е спестената шумоизолация  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт