Пак за корема след раждане

  • 2 198
  • 34
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 239
То се вижда, че няма да съм същата като преди, но нали надеждата умира последна. Корема ми почти се е прибрал, но там кожата е ужасно разтеглена и увисва. Според вас кожата ще се събере ли отново или ще остане такава. Знам, че като се е разтягала толкова много за 9 месеца, горе-долу и за толкова би се събрала. Да ама не, нестава. Даже и пъпа ми стои все още леко изпъкнал. Има ли надежда за промяна?

# 1
  • Мнения: 805
На мен ми се прибра напълно след половин година.
Толкова плосък като след раждането никога не ми е бил.
Спорт и диета! Успех в борбата! 

# 2
  • Мнения: 867
На мен ми се прибра напълно след половин година.
Толкова плосък като след раждането никога не ми е бил.
Спорт и диета! Успех в борбата! 
ей, това е много обнадеждаващо! и аз съм на мнение, че нищо не помага повече от спортуването и здравословното хранене. както и превантивните мерки още по време на бременността. успех!

# 3
  • Мнения: 344
И аз съм супер амбицирана за коремчето.Всеки божи ден от 15-я/родих секцио/ правя коремни преси и с всеки изминат ден се кефя на изчезващото коремче.Дано да изчезне напълно , че докато бях бременна доста порастна SadУспех и на теб. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 12 546
Завиди от кожата. Ако е еластична по принцип ще се посъбере, но няма да е никога, както преди раждане.

# 5
  • Мнения: 805
Завиди от кожата. Ако е еластична по принцип ще се посъбере, но няма да е никога, както преди раждане.

Не е така! Може! Колко родили, 4е и по няколко пъти манекенки са го доказали...

# 6
  • Мнения: 4 784
Почти две години след раждането минаха, но коремът ми все още не изглежда както преди това. Признавам не спортувам, не спазвам диети, може би за това ми отне и доста време докато се прибере пак корема, но ако продължавам в същия дух, е почти сигурно, че плоското ми коремче от преди забременяването, ще си го гледам само на снимка  Embarassed Embarassed Embarassed.

# 7
  • Мнения: 89
Вярно е,че много зависи от типа кожа,но без усилия...Родих на почти 30 год,но 6 месеца след секциото (и тренировки във фитнес залата.. Laughing) коремът си беше както преди да забременея.Сега даже мисля и ластичен колан да използвам.Дано улесни нещата!Но всъщност,ако коремът ти се е прибрал,а само кожата е разтеглена...за съжаление няма как да се опъне. Sad

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Зависи от много фактори.Аз още си имам коремче,мои приятелки /родили/ нямат.Според мен всичко е до структура.

# 9
  • Мнения: 209
И моя не се е прибрал напълно, по скоро няма как да се прибере докато сланинките в нея област не изчезнат, трябва да се вземат мерки като спортуване и режими на хранене иначе от само по себеси не чакам да се оправи, лошото е че коремните преси са ми много трудни за изпълнение, мъжо ми купи крос тренажор и поне него трябва да подкарам по-   сериозно.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 998
Тъкмо се надявах да сте открили нещо вълшебно. Засега коремните преси помагат, но продължавам да си имам излишна кожа. Мажа обилно с лосион против стрии и чакам чудо  Sunglasses

# 11
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Според мен си зависи от кожата,а и донякъде от годинките...
Аз все още имам коремче,малко е но се вижда,но не съм правила и нищо за да го махна Crazy

# 12
  • Мнения: 3 929
Зависи от еластичността на кожата ти. При някои коремът се прибира, но част от кожата е увиснала и не може да се прибере с никакви диети и спорт. Това става само с пластична операция. Гледах американската "Пълна промяна" и точно в един от епизодите там обсъждаха този проблем. Ако са само натрупани тлъстини, но имаш еластична кожа, с упражнения и подходяща диета ще намалиш тлъстините и така ще се прибере и коремът. Но ако кожата ти не е еластична, коремът ще виси.

# 13
  • Мнения: 529
Може би, ако се маже непрекъснато с разни мехлеми за по-голяма еластичност, все ще се прибере в един момент... моята така и не се прибра съвсем, както и следи от секси дръжки ми останаха. А сега какво ще е, направо не ми се мисли   ooooh! 

# 14
  • Мнения: 2 334
Всичко е до структура и кожа.Моят корем се пробра 2 седмици след раждането Peace

Общи условия

Активация на акаунт