Бебето ми не иска нищо освен гърда, а няма вече кърма?!

  • 673
  • 7
  •   1
Отговори
Привет,

Бебка е на 5 месеца, кърмата ми спря, а тя упорито вече 10 дни отказва всичко което и предложа.
Опитах  с зеленчукови пюрета, немлечна каша, плодов сок, мляко кисело /препоръка на педи/, АМ.
Нищо не ще нито от шише, нито с лъжичка.
Гладна е , не наддава и е изнервена, само плаче и не спи.
Ходихме при педиатъра, той само изброява какво да даваме, цялата гама и казва спокойно - така е, трудно е.
Но аз вече не издържам да я гледам как плаче от глад Sad

Ако някой има подобен опит и се оправил някак, моля посъветвайте ме .

Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 55
Кърмата ти съвсем ли я няма? Tired

# 2
  • Мнения: 55
Ако имаш поне малко,пробвай да смесиш малко кърма и Ам,за доближиш вкуса

# 3
  • Мнения: 1 949
Познато ми е това  ooooh!

Ако имаш поне малко,пробвай да смесиш малко кърма и Ам,за доближиш вкуса

Ако проблема е като нашия, мисля че не опира до вкуса.

Криси НЕ ЗНАЕШЕ какво да прави с биберона. Аз обаче имах кърма и не ми е бил това проблема, ами че не можех да мръдна никъде за повече от 2-3 часа. Постепенно я научих да яде с лъжичка, но мъка голяма ми беше това захранване.

Опитай на тъмно да й дадеш шише с биберон, като я гушкаш като при кърмене. За друго не се сещам. Съчувствам ти просто, знам какво е  #Crazy

# 4
  • Мнения: 55
Да,вярно-биберонът също може да е проблема при вас-пробвай също с друг модел и марка                                                   

# 5
  • Мнения: 27 524
Здравей,
обясненията ти са непълни за адекватен отговор.
Първо - досега бебето на изключително кърмене ли е било досега или е било захранено? С какво?
Отделно, бебе на тази възраст не се оставя то самото гладно, със сигурност, освен ако не се касае за някакъв здравословен проблем, което не е така във вашия случай явно.
За кисело мляко, разбира се, е прекалено рано.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 337
С упорство с биберона става- запаси се с разли4ни форми и големини биби и предлагай АМ Peace И моята я кърмех до 5тия месец,към 3тия запо4нах да дохранвам по малко с АМ и мн се дърпаше от биберона,ноооо като й огладнее гъзягата и мн бързо се нау4и за какво се използва...Детенцето ти ще свикне няма къде да ходи- предлагай и лъжи4ка и биберон- като зверски огладнее ще яде къде ще иде...Успокой се оба4е и успех Peace

# 7
  • Мнения: 1 032
Ами защо не се опиташ да си възстановиш кърмата? Ако нямаш някакъв сериозен здравословен проблем, който да те спира да кърмиш ще успееш. Виж в библиотеката на кърмаческия форум или направо пусни тема там- ще ти отговорят как да се справиш. Стига, разбира се да искаш да продължиш да кърмиш.

Общи условия

Активация на акаунт