моля за съвет

  • 529
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте на всички настоящи и бъдещи мами!
Предстой ми първо раждане  Grinning и съм се ориентирала към ОКРБ Варна. Препоръчаха ми Д-р. Свраков и Д-р. Скочев, моля ви споделете с мен вашите мнения относно препоръчаните ми лекари. Към кого да се ориентирам? newsm78 Ще раждам със секцио и много ме е страх, има ли опасност от упойките и как протича цялата манипулация?
Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 388
Успокой се! Няма нищо страшно в секциото и упойките. За лекарите тази операция се е превърнала в рутина. Успех!   bouquet

# 2
  • Мнения: 165
Абе момиче ти не знаеш ли че тука ги бичуват такива като мен и теб дето гордо  пишат че ще раждат секцио.Сега ще те нападнат че едва ли не ще си умориш бебето и на теб ще ти стане нещо.А по въпроса ти за риска-такъв винаги има.Дали раждаш секцио или нормално риск има.Хората са казали че родилката била винаги с единия крак в ......Но мисли позитивно, няма от какво да се плашиш  и панираш.И мен ме е страх-операция си е все пак.Но и да се страхуваме и да не се няма как да избягаме от момента в който ще РОДИМ.

     Леко раждане ти пожелавам и ако искаш да чуеш най-компетентно мнение се консултирай с анестезиолог или личния си гинеколог.

Общи условия

Активация на акаунт