спешно / бременност и много високи стоиности на нк клетки /

  • 1 791
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
Бременна съм в 11г.с . Днес бях на преглед и всичко е наред ,но в същото време получих и резултати от нк клетки .Преди месец бяха 20% , а сега са 38% .Това е страхотно . Има ли и други момичета с такива резултати . ? Вече три пъти вливам интралипид.

# 1
# 2
  • Мнения: 2 343
Има, да, за съжаление! Розали писа, че след вливане са се качили още.  Sad Четох, че за НК се пие и Омега 3, питай твоя лекар за това. Дано скоро да паднат и да няма проблеми!  Hug Peace

# 3
  • Мнения: 313
Защо си пускала за нк-клетки..имаш ли предишни аборти...аз съм с нк-клетки и малко над нормата и имам 2 спонтанни аборта..ако можеш върви веднага при доц.конова и тя ще ти назначи вливане ..беше имуновенин или интралипид..МНОГО Е ВАЖНО..

# 4
  • Мнения: 1 441
..беше имуновенин или интралипид..МНОГО Е ВАЖНО..

Момичето пише, че вече три пъти влива интралипид и явно не помага... Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 313
о!!?? извинявайте, не съм прочела...как не помага..д-р Тодорава каза, че ги успокоявал.... #Crazy
все пак препоръчвам доц. Конова - може да смени терапията.
не искам да съдиш по моя случай и да се притесняваш, просто според мен по-добре да се вземат всики мерки,  отколкото да се подценява проблема

# 6
  • Мнения: 2 261
Наскоро разбрах ,че имало НК клетки, които атакуват от вън и такива от вътре матката.
Дано твоите са отвън и няма проблеми!
Вливай и не му мисли.Познавам момичета /две/ бремении с тризнаци  и близнаци и НК  над 30%.
Но и аз те съветвам звънни на доцент Конова или прати СМС ,като и пишеш, че си бременна  и мисля ,че ще ти отговори.

# 7
  • Мнения: 304
Да знаете дали има неблагоприятно въздействие този имуноглобулин върху бебето и майката .Съпругът ми чете доста тези дни в чужди сайтове и пише ,че няма доказано какво е действието върху плода .Даже  не е сигурно ,че вливките  атакуват нк клетките . На много момичета въобще не са им намаляли , а дори напротив. Така се раздвоявам и не знам утре какво да правя.Гинекологът ми не дава да вливам .

# 8
  • Мнения: 68
Аз като забременях бях с 34% НК-клетки,на мен интралипида не ми подейства добре,след второто вливане ми  вдигна стойностите.Преди трансфера направихме вливане на имуновенин който ми помогна.Бременна съм в 17 г.с със тризнаци,но не съм спряла вливанията всеки месец контролни и след това имуновенин,това е спасението.Излиза доста скъпо,но няма как за да не стигне до спонтанен аборт.Желая успех на всички с този проблем! Peace

Общи условия

Активация на акаунт