нормално ли е белене на родилно петно

  • 551
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Здравей те на всички моито дете има червено петно отзад на вратлето и понякога става много чевено и се бели нормално ли е това нашта лекарка ни каза че няма проблем ама понякога когато е много червено като я пепнеш отзад тя се гуши при някой случвало ли се е

# 1
  • Мнения: 1 554
според мен трябва да си пуснеш темата в здравния Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 919
аз не разбрах петното се БЕЛЕЕ т.е избелява, става светло или се бели кожата newsm78

# 3
  • Мнения: 49
бели се понякога петното

# 4
  • София
  • Мнения: 23 036
Много дечица се раждат с червени петна или на вратлето, или както моята дъщеричка отзад на темето. Но Катеринка се роди с доста дълга косичка и не съм обръщала внимание на петното. Не мисля, че е нещо, за което да се притесняваш! Но най-добре се консултирай с дерматолог.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 524
И аз бих направила консултация с дерматолог, ако бебето е вече на няколко месеца и продължава да се бели. Иначе след раждането е нормално да се бели кожата, та даже и на главичката, но до месец преминава и не би трябвало да се повтаря.
Не те разбирам много, много - тя се гушка, явно е на поне 7- месеца, мислиш че се гушка защото я боли? По-вероятно е, да и е приятно да я галят по вратлето.

# 6
  • Мнения: 405
 Направи консултация с дерматолог..., а не с педиатър!

# 7
  • Мнения: 6 274
И аз мисля, че ти трябва консултация с дерматолог...  Peace

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
консултирай се със специалист

# 9
  • Мнения: 9 973
на моето бебе избледня и изчезна без да се бели

# 10
  • Мнения: 49
И аз бих направила консултация с дерматолог, ако бебето е вече на няколко месеца и продължава да се бели. Иначе след раждането е нормално да се бели кожата, та даже и на главичката, но до месец преминава и не би трябвало да се повтаря.
Не те разбирам много, много - тя се гушка, явно е на поне 7- месеца, мислиш че се гушка защото я боли? По-вероятно е, да и е приятно да я галят по вратлето.
ни е сме на 3 месеца и мисля че се гушка защото я боли

Общи условия

Активация на акаунт