По колко пие мъжът Ви?

  • 28 410
  • 406
  •   1
Отговори
  • Мнения: 293
Момичета пиша,защото вече ми писна. smile3515

Моят хубостник всяка вечер с вечерята пие ракия.Това ме притеснява много.Знае много добре,че ми е неприятно,казвала съм хиляди пъти и няма оправия.Ако издържи да не пие ракия,ще е бира smile3514.

Знам,че всеки мъж или почти всеки си пийва в умерени количества.Дразни ме това,че едва ли не без ракия и бира не сяда на масата.Ей това ме дразни.Един път не си наля една кола и да си гледа филма.Ей това ме дразни.Всеки ден-това не е нормално за мен.А сега покрай празници....все уж има поводи.Сега му казах,че си водя календар,задрасквам дните в които пие,да видим накрая какво ще излезе.Защото иначе го обвинявам и той се оправдава,а аз не мога да помня кога е пил и кога не.Но дори и демонтрастивното ми календарче не го впечатлява.Човека си продължава в същия дух,а аз съм решена да му покажа,че няма да я бъде.

Кажете ми моля ви , вашите мъже по колко пият ? Всяка вечер ли ? Къде е границата от нормално към .....ненормалното?

Дайте съвети Thinking

# 1
  • Мнения: 846
Мила, предишният ми приятел беше точно като твоят хубостник. Не минаваше ден без уиски или там каквото е друго алкохолно питие. Не беше пияница и нямахме проблеми от неговото пиене, но много се дразнех, че е такъв безхарактерен и не може да се удържи. Много ме обичаше и въпреки това не можа да се справи. Някой жени може би това не ги дразни и на него му трябваше точно такава. слава богу сега мъжът ми освен бира и вино друго не пие и то в умерени количества. Не знам какво да те посъветвам такива хора не се променят.Ти трябва да се промениш, заради него.

# 2
  • Мнения: 293
 smile3511 Мисля,че не мога.....да го търпя това.

# 3
  • Мнения: 1 533
Моят пие много рядко 6-7 пъти в годината  и то по малко. За мен не би било нормално да пие всяка вечер, то си става навик и зависимост. Това си е моето мнение, пречупено през това, че баща ми е алкохолик и имам непоносимост към хора, които пият системно. Границата със сериозното затъване е много тънка. Твоя човек само пийва по чашка или повтаря? Напива ли се?

# 4
  • Мнения: 3 394
моят мъж пък не пие Rolling Eyes
ей, едвам една чаша на Коледа изпи, мани мани
А не е въздържател, просто не пие Thinking

чудя се дали някога ще ме изненада с романтична вечеря на свещи и........сок Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 554
моят мъж не пие,аз си пийвам Laughing

споко бе,к'во толкова,човека след работа иска една салата,една ракия да разпусне,не се пали толкова Peace

# 6
  • Мнения: 293
Често като има повод прекалява.Той не държи на алкохол и лесно се напива.Не се напива системно но и това се случва разбира се нямаме проблеми.НО аз не мога да понасям пияни,нито системно пиещи.Пиела съм много,работела съм по барове и дискотеки,пиела съм промишлени количества заради работата си.Но сега вече не.Сега пак си пия но държа на пиене а и вече не ми прави такова удоволствие.Пийвам си като ми е сладко.А не всяка вечер и без алкохол да не мога да седна на масата .Не знам как да го убедя...,не разбира,не осъзнава.Имам чувството,че е пристрастен и не иска да си признае а той отрича и казва,че пиел по една ракийка,кво съм искала да е пълен въздържател ли.3 пъти ми обеща ,че няма да пие всяка вечер и още на следващите вечери след обещанията пак беше с ракийката на масата.Пие по 1 понякога 2 , а после може и биричка. Не искам това да продължава,а не знам как да му натрия носа....

# 7
  • Мнения: 1 554
и пак ти казвам ,не виждам проблем в това Grinning

татко като беше жив,това го виждах всяка вечер,салатка,ракийка на масата мама приготвила вечерята,всички сме заедно,щастливи...ах как ми се иска пак да е така Tired

# 8
  • Мнения: 293
Нямам нищо против 2-3 пъти в седмицата да се отпуска и да си пийва с вечерята.Но всяка вечер...ми идва много.Имам чувството,че се налива...

# 9
  • Мнения: 3 394
наскоро един мой приятел ме сряза по темата,че мъжът ми не пиел с израза-
"Какво си му направила на човека,че не пие"

абе викам му аз-той такъв си беше като го взех, на мен ми се пие, а няма с кой едно наздраве да си кажа.
Но повечето други мъже, които познавам са като твоя-пийват по едно две, после и по бира....

# 10
  • Мнения: 293
Морска,разбирам те но много му се дразня  Sad

# 11
  • София
  • Мнения: 3 064
Ние пък си пийваме и двамата. Напоследък без концентрат - бира или вино.  Ракия или друг концентрат по-рядко. Нищо лошо няма в това, ако не се прекалява, или има проблем - лошо пиянство или нещо подобно.
А колко пие, че те дразни?

# 12
  • Мнения: 1 554
Морска,разбирам те но много му се дразня  Sad

абе сигурно и аз бих се дразнела,но аз съм го гледала от друг ъгъл Hug

Арвен,все едно за моя пишеш,същата гугутка е Laughing

# 13
  • Мнения: 293
Ами пие ВСЯКА ВЕЧЕР по 1-2 ракии,после може и малко биричка.Иначе на гости,събирания и поводи пие повече......

# 14
  • Мнения: 1 554
а ,може ли да го прави нарочно,понеже ти се дразниш Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт